Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بسته بندی پنیر تکه تکه بسته با کیف زیپ

بسته بندی پنیر تکه تکه بسته با کیف زیپ

3. بسته بندی چای و لبنی | کیسه را با پنجره بپوشید. مصرف کنندگان قصد دارند محتوای واقعی را قبل از پرداخت مشاهده کنند، از طریق بسته بندی پلاستیکی، تبدیل به محبوبیت بیشتری شده است. Supouch با استفاده از کاغذ کرافت، پلی اتیلن فیلم، پلی پروپن، فیلم پلی استر و غیره، به عنوان لایه سازی زیر ...

شرح

بسته بندی پنیر و لبنی | کیسه را با پنجره بپوش

图片 3.png

همانطور که مصرف کنندگان قصد دارند مطالب واقعی را قبل از پرداخت مشاهده کنند، از طریق بسته بندی پلاستیکی بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. Supouch از کاغذ کرافت، پلی اتیلن، فیلم پلی پروپن، فیلم پلی استر و غیره استفاده می کند، به عنوان پوشش های لمینیت برای ایجاد فرمت بسته بندی ترکیبی سفارشی از جمله کیسه های ایستاده با پنجره. کیسه در قفسه بازار به مصرف کنندگان با پنجره ای که محصول را در داخل نمایش می دهد و ظاهر واضح و ملایم محصولات را به نمایش می گذارد، ایستاده است. کیسه های قابل انعطاف پلاستیکی را می توان با خالی کردن منطقه پنجره با شکل متنوع مورد نیاز چاپ کرد و کرافت پاکت های کیسه را با پنجره می اندازد تا پنجره پنجره را از کاغذ جدا کند. با براق براق در منطقه پنجره، کیسه های مواد غذایی پنجره به مصرف کنندگان واقعا تجربه خرید وسوسه انگیز است. پنجره ها در کیسه های ایستاده می تواند تقریبا بی نهایت متفاوت شکل، اندازه و مواد. به عنوان کیسه پلی است کم حجم، وزن کم، آسان حمل و نگهداری آسان، بسیاری از مارک های مواد غذایی خود را سازگار با نیازهای مصرف کنندگان امروز، مانند بسته بندی پنیر و لبنی. محصولات پنیری به طور سنتی با کاغذ و جعبه بسته بندی می شوند و اغلب به عنوان غذا در نظر گرفته می شوند. تنقلات لبنی مثل پنیر خرد شده، چوب پنیر، توپ پنیر و یا مخلوط میان وعده در کیسه های ایستاده، برای غذاهای راحت و راحت برای بسته بندی مصرف می شوند.
کیسه های دیگر را با سایر ویژگی های دوستانه مصرف کنید:

  • گوشه گرد برای ایمنی در استفاده

  • zipper قابل تنظیم در بالا

  • پاره شدن

  • مواد غذایی مواد غذایی و جوهر مطابق با FDA و BRC

  • نمره لیزر یا سوراخ کردن

  • سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ یا خط باز

  • wicketing و غیره

تعهد ما به کیفیت همیشه همراه با رویکردی برای انجام کسب و کار صادقانه با مشتریان در سراسر جهان است. دریغ نکنید برای پیشبرد راه حل های بسته بندی با ما تماس بگیرید، شما می توانید به Supouch تکیه کنید تا به راحتی سفارشات کیف خود را مدیریت کنید و فروش خود را با سود برتر به دست آورید.

تولید - محصول

تایپ کنید

اندازه (طول x ارتفاع + gusset * 2)

کیسه را با پنجره بگذارید

SW01

کاغذ کرافت


SW02

پنیر بسته بندی چوب


SW03

کیسه های غذا پنجره


Hot Tags: بسته بندی پنیر تکه تکه کردن کیسه با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست