Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
چاپ مات ایستادن کیسه های Ziplock با لاک براق

چاپ مات ایستادن کیسه های Ziplock با لاک براق

4.سفارشی چاپ ایستاده تا کیسه | سفارشی چاپ کیسه های مواد غذایی قابل احترام Supouch ارائه کیسه های مواد غذایی قابل ارسال با گرافیک سفارشی چاپ شده توسط دولت از هنر پرینتر rotogravure ما تا 10 رنگ. چاپ بر روی پلاستیک ایستاده تا کیسه از کیفیت برتر در مقایسه با چاپ فلکسو بر روی کاغذ است...

شرح

ایستادن تا کیسه های ziplock| سفارشی چاپ ایستاده تا کیسه | سفارشی چاپ کیسه های مواد غذایی قابل فروش 

201910171611547934845.png

Supouch ارائه ایستاده قابل قبول تا کیسه های مواد غذایی ziplock با گرافیک سفارشی چاپ شده توسط دولت از هنر چاپگر rotogravure ما تا 10 رنگ. چاپ بر روی پلاستیک ایستاده تا کیسه از کیفیت برتر در مقایسه با چاپ فلکسو بر روی کاغذ در صورت چاپ گرافیکی است. علاوه بر رنگ های فرایند CMYK، رنگ های جامد یا رنگ های نقطه ای رنگ پانتون یا جوهر مات برای لوگو، متن، و چاپ نشان را می توان به صورت جداگانه توسط سیلندرهای جداگانه ساخته شده است. Supouch دارای یک تیم به خوبی آموزش دیده و با تجربه برای چاپ و سیلندر سازی، ما قادر به کار با شما را از طریق کل فرایند از تصویب آثار هنری اولیه به بسته بندی به پایان رسید. هنگامی که یکی از SKU از سفارش نیاز به تکرار به عنوان مانند در بسته بندی نوار گرانولا و یا دیگر بسته بندی مواد غذایی مصرف کننده، قوام رنگ بین لات های مختلف توسط بازرسی سخت گیرانه برای کمک به محافظت از یکپارچگی نام تجاری خود را مطمئن است.


علاوه بر چاپ گرافیک بالا، Supouch ارائه پایان سفارشی مختلف از جمله پایان مات، پایان براق، پایان فلزی و یا ترکیب موسیقی جاز از پایان مات و براق در پلاستیک ایستاده تا کیسه. بسته بندی پایان مات در حال محبوب شدن است که در آن کنتراست بین رنگ ها و بافت توجه مصرف کننده را به خود جلب می کند. در بسته بندی با نام تجاری پایان بالا برای قهوه، محصولات زیبایی و یا مراقبت های شخصی، رنگ طلایی با چاپ بر روی کیسه فلزی به دست می آورد، که ایجاد یک احساس لوکس برای کیسه های قهوه سیاه و سفید مات و یا مات سفید ایستادن کیسه.


ویژگی های دیگر

  • گوشه گرد برای ایمنی در استفاده

  • زیپ قابل احترام در بالا

  • شکاف اشک

  • FDA & BRC سازگار مواد درجه مواد غذایی و جوهر

  • امتیاز دهی لیزری یا سوراخ کردن

  • سوراخ تهویه سوراخ شده یا خط باز کردن

  • wicketing و غیره.


تعهد ما به کیفیت همیشه با رویکرد به انجام کسب و کار صادقانه با مشتریان در سراسر جهان ترکیب شده است. آیا دریگ برای تماس با ما در پیش برای راه حل های بسته بندی خود را، شما می توانید در Supouch تکیه می کنند به هموار رسیدگی به سفارشات کیسه خود را و افزایش فروش خود را در سود حق بیمه.


نه.

محصول

نوع

اندازه ( طول x ارتفاع + gusset *2)

1

سفارشی چاپ ایستاده تا کیسه / ایستادن تا کیسه های ziplock

سیاه

اس ام۰۱

اندازه سفارشی

قابل احترام

اس ام۰۲

اندازه سفارشی

مات

اس ام۰۳

اندازه سفارشی

Hot Tags: چاپ مات ایستاده تا کیسه های ziplock با لاک براق، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، طراحی، بهترین، سفارشی، برای فروش

ارسال درخواست