Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه ایستاده کرافت با پنجره

کیسه ایستاده کرافت با پنجره

بسته بندی پنیر و چربی|کیسه ای با پنجره بایستید همانطور که مصرف کنندگان قصد دیدن مطالب واقعی را قبل از پرداخت دارند ، ببینید از طریق بسته بندی پلاستیکی روز به روز محبوب تر می شود. Supouch از کاغذ کرافت ، فیلم پلی اتیلن ، فیلم پلی پروپن ، فیلم پلی استر و غیره استفاده کنید ، به عنوان بسترهای چند لایه برای ...

شرح

کیسه ایستاده کیسه با پنجره

ویژگی:

-کیسه ایستاده کرافت با پنجره برای ذخیره پنیر ، بیسکویت و سایر غذاهای میان وعده طراحی شده است.

-محافظت زیاد در برابر اکسیژن ، رطوبت ، بو و نور ماوراء بنفش.

-ساخته شده ازآمپر FDA GG؛ مواد و جوهر درجه مواد غذایی سازگار با BRC ، مانندکاغذ کرافت ، فیلم پلی اتیلن ، فیلم پلی پروپن ، فیلم پلی استرکه می تواند با غذا ارتباط مستقیم داشته باشد.

-زیپ قابل تحقیق در بالا ،باز و بسته شدن آن آسان و سریع است و بارها می توان از آن استفاده کرد.

-مشاهده مطالب واقعی قبل از پرداخت از طریق پنجره پلاستیکی ، داشتننگاه واضح و دلپذیر از محصولات وتجربه خرید واقعی وسوسه انگیز به مصرف کنندگان.

خدمات شخصی شخصی استقبال می شود. از نظر شکل ، اندازه و مواد تقریبا بی نهایت متفاوت است. این امر بر اساس نیازهای خاص شما ساخته شده است.

طرح های چاپ فلکسو با کیفیت بالا ، از زیبایی ظاهری و ظاهری جذاب برخوردار بوده و توجه خریداران بالقوه را به خود جلب می کند ، همچنین طیف گسترده ای از امکان ارائه را برای شما فراهم می کند.

-شما می توانید از آن برای ذخیره cooies و میان وعده های دست ساز به عنوان هدیه برای شیطان خود استفاده کنید.

Hot Tags: کیسه ایستاده کیسه های با پنجره ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، طراحی ، بهترین ، سفارشی ، برای فروش

ارسال درخواست