Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیف های ایستاده کاغذی کرافت با زیپ و پنجره

کیف های ایستاده کاغذی کرافت با زیپ و پنجره

5. کیسه های ایستاده کرافت کیسه های کافت کافت گزینه های خوبی برای بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی ارگانیک است زیرا رنگ قهوه ای طبیعی آن ظاهر ارگانیکی به بسته بندی مواد غذایی برای چیپس تورتیلا ، دانه های قهوه ، ماکارونی ، غذای میان وعده و غیره می دهد. بیشتر کیسه های ایستاده کرافت بسته بندی و کیسه های کف صاف هستند ...

شرح

کیسه های ایستاده کرافت
201910171609469639361.png

کیسه های کاغذی کافت گزینه های خوبی برای بسیاری از تولیدکنندگان مواد غذایی ارگانیک است زیرا رنگ قهوه ای طبیعی آن ظاهر ارگانیکی به بسته بندی مواد غذایی برای چیپس تورتیلا ، دانه های قهوه ، ماکارونی ، غذای میان وعده و غیره می دهد. با هدر مهر و موم شده با حرارت و فیلم محافظ BOPP در خارج برای افزایش توانایی مانع در برابر رطوبت ، اکسیژن و کمک به مقاومت در برابر پارگی و پارگی در زنجیره تامین.


چاپ معکوس در فیلم OPP از کیفیت گرافیکی برتر در مقایسه با چاپ فلکسو روی کاغذ برخوردار است. ساخت کیسه های کاغذی چند لایه مانند کیسه های ایستاده اولین گران و پیچیده است و به تجهیزات خاصی نیاز دارد.


برای مارک های میان وعده ای که می خواهند ماندگاری محصولات خود را افزایش دهند ، کیسه های ظاهری جدیدی برای آنها کار می کند که به طور معمول یک ساختار سه لایهBOPP / PET / LLDPE، این یک خاصیت مانع عالی است که ماندگاری تراشه های تورتیلا را تا 90 روز با اثر چاپی مشابه کاغذ افزایش می دهد. این یک شکل غیر آلی و طبیعی برای بسته بندی تراشه های organictortilla ایجاد می کند.


برخلاف کیسه پنجره کاغذ کرافت که باید پنجره شفاف را برش داده و از کاغذ بردارد ، می توان با چاپ روی فیلم پلاستیکی با روکش مات ثبت شده ، پنجره را براق و بسیار شفاف ساخت. ثابت می شود که از پاسخ بازار برای طراحی بسته بندی مواد غذایی آمریکایی که در آن چیپس و بسته بندی مواد غذایی ارگانیک تقاضای زیادی دارند ، موثر است.

Hot Tags: کاغذ کرافت کیسه های ایستاده با زیپ و پنجره ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، طراحی ، بهترین ، سفارشی ، برای فروش

ارسال درخواست