Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
BRC مطابق مواد غذایی درجه ایستاده کیسه های زیپ

BRC مطابق مواد غذایی درجه ایستاده کیسه های زیپ

2. بسته بندی کیسه های مواد غذایی ایمنی بسته بندی مواد غذایی یکی از اجزای مهم ایمنی مواد غذایی است. برای استفاده از کیسه ها یا کیسه های واجد شرایط، محصولات از خراب شدن محافظت می شود و ایمنی مواد غذایی را افزایش می دهد. اما برعکس، مواد بسته بندی خود ممکن است منبع آلودگی باشند ....

شرح

کیسه های مواد غذایی را بپوشانید

کیسه برای food.png ایستاده

ایمنی بسته بندی مواد غذایی یکی از اجزای مهم ایمنی مواد غذایی است. برای استفاده از کیسه ها یا کیسه های واجد شرایط، محصولات از خراب شدن محافظت می شود و ایمنی مواد غذایی را افزایش می دهد. اما برعکس، مواد بسته بندی خود ممکن است منبع آلودگی باشند.

Supouch سبدهای پایه ای مواد غذایی را که از مواد تایید شده FDA مانند فیلم LLDPE، BOPP یا فیلم CPP، فیلم PET، فیلم VMPET، فیلم نایلون، فویل آلومینیومی، کاغذ ساخته شده است، فراهم می کند. ما فقط مواد خالص واجد شرایط را از تامین کننده ممیزی پذیرش می کنیم. ما جوهر چاپ مواد غذایی را انتخاب می کنیم، بنابراین مشتریان ما از نگرانی در مورد مهاجرت های احتمالی شیمیایی و بوی آزاد هستند و همان قاعده برای چسب استفاده می شود.
ایمنی بسته بندی برای تماس مستقیم با مواد غذایی همیشه نقطه اصلی تمرکز ماست. ما از دستورالعمل های مدیریت ایمنی مواد غذایی و نوشیدنی که از GMP طولانی مدت ما استفاده می شود پیروی می کنیم که شامل تمام آخرین مقررات مورد نیاز دولت برای بسته بندی می باشد. علاوه بر کیسه های شفاف غذا، کیسه زیپ میلار یا کیسه های زیپ نقره ای نقره ای که توسط فیلم METPET لمینت شده است (به عنوان مثال فیلم PET حیوان خانگی) کیفیت نسبتا بالا مانع از فیلم های پلاستیکی واضح را می دهد که مطابق با الزامات ایمنی تماس مستقیم با مواد غذایی است.
کیسه های پلی کربنات مواد غذایی توسط Supouch توسط شخص ثالث برای تایید آزمایش زیر شامل، اما نه محدود به:

  • اتحادیه اروپا 1935 / 2004،2002 / 72 / EC، 2007/19 / EC

  • FDA ایالات متحده CFR 21 177.1630

  • FDA ایالات متحده CFR 21 177.1520

  • FDA ایالات متحده CFR 21 177.1500

  • FDA ایالات متحده CFR 21 176.170

  • LFGB

  • بهداشت ژاپن مواد غذایی   قانون 370

بسته سوئیس یک مدت طولانی یکی از عمده فروشندگان عمده فروشی در اینترنت است. کیسه های ایستاده ساخته شده توسط Supouch با همان کیفیت بالا به عنوان بسته سوئیس بسته می شوند.
تعهد ما به کیفیت همیشه همراه با رویکردی برای انجام کسب و کار صادقانه با مشتریان در سراسر جهان است. دریغ نکنید برای پیشبرد راه حل های بسته بندی با ما تماس بگیرید، شما می توانید در Supouch تکیه کنید تا به راحتی سفارشات کیف خود را اداره کنید و فروش خود را با سود برتر افزایش دهید.

تولید - محصول

تایپ کنید

اندازه

کیسه های مواد غذایی را بپوشانید

SS01

کیسه زیپ میلار


SS02

بسته سوئیس


SS03

کیسه های زیپ کیسه ای نقره ای


Hot Tags: BRC مواد غذایی سازگار با پایه تا کیسه با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست