Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
سفارشی کیسه های سفارشی پلاستیکی با زیپ

سفارشی کیسه های سفارشی پلاستیکی با زیپ

سفارشی چاپ پاکت بسته کیسه بسته بندی Supouch با مسئولیت محدود. Supouch ارائه یک راه حل بسته بندی یکپارچه از کیسه های ایستاده و کیسه های که همچنین به عنوان کیسه های doypack شناخته می شود، برای شرکت های چند ملیتی و صاحبان برچسب های خصوصی سریع رشد می کنند. کیسه های پایه لمینت ساخته شده از فیلم های چند لایه

شرح


سفارشی چاپ پاکت بسته کیسه بسته بندی Supouch با مسئولیت محدود.

图片 1.png

Supouch ارائه یک راه حل بسته بندی یکپارچه از کیسه های ایستاده و کیسه های که همچنین به عنوان کیسه های doypack شناخته می شود، برای شرکت های چند ملیتی و صاحبان برچسب های خصوصی سریع رشد می کنند. کیسه های پایه لمینت از فیلم های چند لایه ساخته شده اند که نیاز به کاربرد مختلفی برای مانع در برابر بخار آب، اکسیژن و نور دارند.

Supouch علاوه بر کیسه های کیسه ای که در انبار قرار می گیرند، نیز برای خریداران در ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، نیوزیلند، استرالیا یا اروپا، بسته بندی های آماده سفارشی را عرضه می کنند. و کیفیت آن شبیه یا همان کیسه ایستاده از ABC بسته بندی مستقیم است.

کیسه بسته بندی سفارشی نیز به موفقیت استراتژی بازاریابی برند بستگی دارد. به عنوان سبک برند مهم ترین عامل است که بر روی ترجیح نام تجاری مصرف کننده به شیوه ای ظریف تاثیر می گذارد، مارک های مختلف دارای هویت نام تجاری مختلف با توجه به داستان برند، ماموریت، دسته بندی محصول، مصرف کنندگان هدف و یا ارزش شخصی است. آنها در تنوع طراحی طراحی بسته بندی مانند لوگو، گرافیک، پالت رنگی، انتخاب فونت و توضیحات متن، منعکس می شوند. Supouch اهمیت چاپ و بسته بندی به هویت نام تجاری را درک می کند. ما همانطور که دقیقا در آثار هنری شما طراحی شده است چاپ می کنیم. برای مشکلات که توسط این تجهیزات ساخته نمی شود، می توانیم با شما برای تغییر و اصلاح با شما تماس بگیریم تا اثر دلخواه خود را در ذهن داشته باشیم. تمام سفارشی کردن کیسه های پلاستیکی با توجه به نیاز خاص خود برای چاپ افکت ها، ساختار فیلم، اندازه کیسه، شکل ها و خصوصیات مانع به کار رفته در برنامه های بسته بندی خود در VFFS (شکل عمودی، پر کردن و مهر و موم)، دستگاه HFFS یا پرکننده های اتوماتیک شونده .

برای صاحبان مارک های که می خواهند مارک های خود را راه اندازی کنند، برای انتخاب شریک بسته بندی مناسب، در برخی موارد مهم تر از همه چیز دیگر است. هیچ مخفی نیست که بخش سودآور یک کسب و کار در بازاریابی و تبلیغات قرار دارد. چگونه یک شریک بسته بندی مناسب را انتخاب کنید؟ اول، تجربه برای حل مشکلات است. این درس از دوره های طولانی تولید آموخته شده و در چنین شرایطی تاثیری قابل ملاحظه ای خواهد داشت مانند زمانی که آثار هنری خود را با مشکلی که قابل چاپ نیست و یا زمانی که مهندسی مواد قابل اجرا نیست و غیره پیدا کنید. ما تجربه کافی در بیش از دو دهه را در خدمت مارک های داریم، که بعضی از آنها شرکت های مشهور هستند. دوم، تمایل به مسئولیت در کار است. ما موفق به انجام هر پروژه با اعتقاد "ما و ما می توانیم"، ما مسئول تمام مشکلات در فرآیند تولید و تحویل است.

Hot Tags: سفارشی پلاستیکی سفارشی ایستاده تا کیسه های با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست