Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیف Aripack شوی غذا مورد تایید FDA

کیف Aripack شوی غذا مورد تایید FDA

شوی کیف مواد غذایی مورد no.airpack 01 خوراکی و خبره پاسخگویی به احتیاجات FSMA (قانون ارتقاء ایمنی مواد غذایی)، Supouch اند شده است ارائه مواد غذایی درجه شوی بوکس برای بیش از 20 بیست سال. ما متعهد به کیفیت قابل اعتماد و زمان کوتاه سرب است.
صدور گواهینامه غذا گذشت: FDA LFGH...

شرح

Aripack ایستاده تا غذا کیسه های مورد تایید FDA

 

روش محصولات شما را جذاب تر و با شتاب بیشتر مصرف کنندگان در دنیای کسب و کار رقابتی این? بسته بندی نفیس نقش مهمی در فروش.

 stand up food bags.jpg

با این حال، همه بسته بندی می تواند دستیابی به این منظور. دشوار است برای پیدا کردن که شرکت های جلو، به دنبال مقدار زیادی پول و منابع در طراحی و انتخاب بسته های مناسب برای حفاظت و تبلیغات محصولات خود را صرف نیست. در Supouch, سبک های مختلف بسته بندی برای انتخاب شما وجود دارد. که شوی کیسه های مواد غذایی یکی از محبوب ترین سبک های کیسه در بازار است. گزینه ها عبارتند از حرارت sealable بالا کیسه با زیپ و یا شیر آب، کیسه خلاء حتی بسته بندی retort و غیره. ما پیشنهاد می توانید مختلف مواد غذایی بسته بندی کیسه های مخصوص به محصولات خود را هر چه آنها را منجمد و گرم یا خشک است.

 

Supouch شوی کیسه مواد قابل بازیافت به طور خاص تایید شده توسط FDA ساخته شده. آنها نیاز به سوخت کمتر در طول حمل و نقل به دلیل وزن سبک. بیشتر چه, دفن زباله دوستانه و زیست تخریب پذیر که تا حد زیادی کاهش آلودگی به محیط زیست آنها. مختلف غذایی درجه بالا مانع فیلم در بورس هستند را می توان با جوهر مایع است که مارک های محصولات غذایی در بازار بسیار چشم نواز را سفارشی شده است.

 

در Supouch, شما تضمین شده است که موضع ما در غذا مورد no.airpack کیف 01 شده ویژگی های:

 

l  مورد تایید FDA، مواد غذایی درجه;

l  بازرسی کیفیت ISO و QS

l  عالی با کیفیت چاپ

l  تضمین کیفیت, طراوت, سد بالا

l  محصولات غذایی خود را حفاظت از اکسیژن، بوی رطوبت بخار

airpack.jpg 

امروزه Supouch شوی کیسه های مواد غذایی به طور گسترده ای می شود برای محصولات غذایی حیوانات خانگی لوازم آرایشی آشامیدنی nourishments، آجیل بسته بندی، میان وعده بسته بندی و غيره. ویژگی های آسان باز اشک بی نظیر و طراحی reclosable فایل های فشرده قفل حفظ تازگی مواد غذایی بیش از دیگر گزینه های بسته بندی. ما اعتقاد داریم که ما packagings حق بیمه محصولات خود را به ایستادگی کردن در این بازار شدید کمک می کند.

 


صدور گواهینامه غذا گذشت: FDA LFGH...
Hot Tags: aripack شوی کیسه های مواد غذایی مورد تایید FDA، سفارشی و تامین کنندگان و تولید کنندگان و طراحی, بهترین, برای فروش

ارسال درخواست