Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770

کیسه کیسه های قابل تمیز چاپ شده با پنجره پاک کننده برای غذای مرطوب

36. Supouch کیسه عقبتر کیسه عقب گیر فوق العاده با کیفیت برای بسته بندی مواد غذایی از گوشت و غذاهای دریایی، وعده های غذایی آماده و وعده های پیش تهیه شده، سوپ ها، غذای کودک و یا مواد غذایی حیوانات خانگی را برای حفظ عمر طولانی مدت در محیط محیطی فراهم می کند. بازپرسی کردن از قبل آماده شده بازپرسی کردن کیسه ایستاده یک سیستم بسته بندی خوب برای ...

شرح

کیسه عقب انداختن

Supouch کیسه ای با کیفیت عالی را برای بسته بندی مواد غذایی از گوشت و غذاهای دریایی، غذاهای آماده و غذای آماده، سوپ ها، غذای کودک و یا مواد غذایی حیوانی برای حفظ عمر طولانی مدت در محیط محیط، فراهم می کند. Retort Retotting Retotting یک سیستم بسته بندی خوب برای محصولات با کیفیت بالا غذاهای دریایی است. کیسه ها یک ساختار فیلم چند لایه از PET، ALU، NYLON، CPP دارند که به اندازه کافی قوی است تا از طریق فرایند استریلیزاسیون در ماشین مجدد یا اتوکلاو در دماهای بالا استفاده شود. ساختار فیلم نازک تر از فلز می باشد که باعث می شود فرایند استریلیزاسیون کوتاه تر شود، به طوری که محصولات نهایی ماهیگیری بافت و ویژگی های حسی بیشتری دارند. همچنین، ویژگی جوش در کیسه باعث می شود آن را سریع تر و راحت تر با تمیز کردن minimium خدمت می شود.
می توان به صورت سفارشی چاپ و طراحی شده با توجه به نیاز خاص خود را با زیپ، واضح از طریق پنجره و قطره اشک. برای غذای سگ مرطوب یا غذای گربه که نیاز به پردازش مجدد اضافی برای تضمین ایمنی مواد غذایی است، Supouch با یک کیسه قابل رؤیت که بدون فویل در داخل آن لاک زده است، ساخته شده است، اما یک پنجره روشن براق چاپ شده است که به مصرف کنندگان یک دید کلی از غذا می دهد داخل. Retortpouch حیوانات خانگی استفاده از زیپ قابل اعتماد، لایه داخلی مهر و موم و چسب است که می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا از روند retort.

Hot Tags: کیسه کیسه های مجاز قابل چاپ مجدد با پنجره واضح برای غذای حیوان خانگی مرطوب، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست