Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بسته های برچسب خصوصی کیسه های ایستاده غذایی Gourmet

بسته های برچسب خصوصی کیسه های ایستاده غذایی Gourmet

21. بسته بندی غذای آماده با توجه به اشتیاق مصرف کنندگان به غذای آماده و تازه ، کیسه ایستاده یا کیسه ایستاده برای بسته بندی خط تولید غذای آماده ، به دلیل شکل منحصر به فرد و ویژگی های مناسب ، سهم قابل توجهی در بازار دارد. کیسه ایستاده gusseted از شکل انعطاف پذیر است ...

شرح

بسته بندی غذای آماده


بخاطر اشتیاق مصرف کنندگان برای تهیه غذای آماده آسان و تازه ، کیسه ایستاده یا کیسه ایستاده برای بسته بندی خط تولید غذای آماده ، به دلیل شکل منحصر به فرد و ویژگی های مناسب ، سهم قابل توجهی از بازار را به دست می آورد.

201910171616151413324.png

کیسه ایستاده gusseted دارای شکل انعطاف پذیری است و باعث می شود آن قابل حمل تر از فلز قوطی ، گلدان یا سینی باشد. مارک های مختلفی مانند عموی بن&# 39؛ s، tesco، knorr این قالب را برای محصولات خود در نظر گرفته اند. با استفاده از بریدگی اشک و لیزر die cut line که از قبل در هر دو طرف به ثمر رسیده است ، افراد قادر به شکستن قسمت فوقانی بدون قیچی هستند. این کیسه ایستاده قابل انعطاف با امتیاز دهی لیزر کاملاً برای گرما و خوردن سوپ یا بسته بندی مواد غذایی آماده استفاده می شود. ما می توانیم از چسب درجه بالاتری برای کیسه استفاده کنیم تا در هنگام مایکروویو در برابر دمای بالا مقاومت کند و از نظر مواد غذایی داخل آن ایمن بمانیم.


در Supouch ، لیزر امتیازدهی ، پارگی یا چاپ کاملاً سفارشی متناسب با نیازهای خاص شما برای صاحبان برند در بازار در حال تغییر است.با افزایش اعتماد مصرف کنندگان به غذاهای دارای برچسب خصوصی ، نیاز به بسته بندی در حال افزایش است که به معنی سفارشات بیشتر با افزایش تعداد SKU و نیاز متنوع برای طراحی و چاپ گرافیک است.


سوپوش چه چیزی می تواند به تولیدکنندگان مواد غذایی مصرفی که به خدمات بسته بندی نیاز دارند ارائه دهد؟ از آنجا که بسته بندی کننده ها می توانند تجهیزات تخصصی و تخصصی را برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی عملیاتی تولیدکنندگان مواد غذایی فراهم کنند ، Supouch مجموعه ای کامل از کیسه و کیسه های برتر را ارائه می دهد تا محصولات را به بالاترین سطح کیفیت برساند. ما می توانیم کیسه ها و کیسه های ایستاده را برای بسته بندی های شما در ایالات متحده آمریکا ، اروپا ، ژاپن یا هرجای دنیا ارسال کنیم.

Hot Tags: بسته بندی برچسب خصوصی کیسه های غذای لذیذ ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، طراحی ، بهترین ، سفارشی ، برای فروش

ارسال درخواست