Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
دست داده پیاده شوی غذا بوکس با زیپ و لیزری نمره

دست داده پیاده شوی غذا بوکس با زیپ و لیزری نمره

21. توقف بسته بندی مواد غذایی خشک برای تهیه یک وعده غذایی مغذی تامین کالری کافی برای پیاده روی در فضای باز و یا کمپینگ، وعده های غذایی منجمد شده در فویل ziplock کیف داره محبوب در این بازار. کیسه های پلاستیکی انعطاف پذیر هستند یک راه عالی برای ارائه شده برای بسته بندی مواد غذایی یخ خشک و...

شرح

  Freeze بسته بندی مواد غذایی خشک


برای تهیه یک وعده غذایی مغذی تامین کالری کافی برای پیاده روی در فضای باز و یا کمپینگ یخ غذا های سرخ شده در فویل ziplock کیف داره محبوب در این بازار. کیسه های پلاستیکی قابل انعطاف هستند بهترین راه برای برای بسته بندی مواد غذایی یخ خشک و وعده های غذایی ارائه شده است.

freeze dried packaging.jpg

چگونه است یخ مواد غذایی خشک کردم? میوه های تازه، سبزیجات و یا غذا پخته مانند برنج و گوشت یا ماهی به سرعت در یخ خشک کن, سپس یخ در حال حاضر (که قبلا محتوای آب) یخ زده است تبخیر به آرامی سلول و بافت ساختار مواد مغذی طعم و رنگ سالم ترک. مواد غذایی یخ خشک حفظ مواد مغذی بیشتر از خشک محصولات ساخته شده از درجه حرارت بالا پردازش.تا یخ خشک گیاهی، برنج و یا میوه بیش از 90% از محتوای آب در درجه بسیار کم از دست، سبک و میان وعده مناسب برای تفرج خانواده یا پیاده روی آنها.


یخ خشک مواد غذایی بسته بندی نیاز به مهر و موم شده به seclude رطوبت و اکسیژن و نور که مواد مغذی بسیار حساس است. نقره فویل بسته بندی مواد غذایی فراهم می کند اموال مانع درجه بالاتر در مقابل رطوبت و اکسیژن و نور، فویل آلومینیوم اغلب در شوی کیسه کیسه به عنوان لایه های داخلی برای ارائه بسته بندی حداکثر حفاظت کار شده است. لیزر نمره خط تسهیل مصرف کنندگان به هدر حرارت مهر و موم شده در فضای باز بدون قیچی در دست باز پاره. بسته کامل سبک وزن، آسان باز و آماده به پرتاب به کوله پشتی ظروف سرباز یا مسافر و زحمتی به حداقل رساندن است.

Hot Tags: کم آبی پیاده شوی غذا بوکس با نمره زیپ و لیزر سفارشی، تامین کنندگان، تولید کنندگان, طراحی, بهترین, برای فروش

ارسال درخواست