Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
مکمل غذایی تغذیه مرطوب تکمیل کننده بسته بندی کیسه های فروش مستقیم با زیپ

مکمل غذایی تغذیه مرطوب تکمیل کننده بسته بندی کیسه های فروش مستقیم با زیپ

26. ABC بسته بندی مستقیم کیسه را به عنوان مواد غذایی مرطوب مرطوب تر از غذای خشک تر لذت بخش است. این توسط بسیاری از پدر و مادر حیوان خانگی برای گربه ها و یا سگ های خود را ترجیح داده است. اما بسته بندی مواد غذایی مرطوب مرطوب کاملا متفاوت از مواد غذایی خشک است که نیاز به دوام بیشتری دارد. کیسه مواد غذایی حیوانات خانگی باید ...

شرح

ABC بسته بندی مستقیم کیسه

همانطور که خوراک حیوان خانگی مرطوب تر از غذای خشک تر است. این توسط بسیاری از پدر و مادر حیوان خانگی برای گربه ها و یا سگ های خود را ترجیح داده است. اما بسته بندی مواد غذایی مرطوب مرطوب کاملا متفاوت از مواد غذایی خشک است که نیاز به دوام بیشتری دارد. کیسه مواد غذایی حیوان خانگی باید در درجه حرارت بالا مجددا مورد استفاده قرار گیرد در حالی که مخزن بیرونی نباید نشت شود در حالی که حفظ یکپارچگی در شکل و مانع عملکرد برای طول عمر طولانی است. قوطی های فلزی که به طور سنتی استفاده می شود، در حال حاضر کیسه ایستاده با لایه آلومینیوم، یک راه حل مطلوب برای بسته بندی مواد غذایی مرطوب با همان سطح حفاظت است. Supouch مجهز به کیسه های پلی کربنات پایین بدون پلیمر آلومینیومی برای پردازش راتورت است، زمانی که از طریق پنجره برای بازاریابی نمایش داده می شود و مصرف کننده را به خرید می برد.
کیسه آلومینیومی انعطاف پذیری طراحی را در بسته بندی و چاپ سفارشی از قوطی های فلزی فراهم می کند. این یک پانل پانل (جلو و عقب) است که برای نام تجاری، لوگو و توضیحات متن چاپ می شود. برخی از طراحان گرافیک حتی پنجره ای را که در هنگام چاپ به عنوان یک الهام برای آنها خالی است خالی می کنند. همانطور که صاحبان حیوانات خانگی ترجیح می دهند فکر و ارتباط برقرار کردن با حیوانات خانگی خود را به طور انحصاری، شکل پنجره به عنوان ابر، استخوان و حتی یک حباب فکر برای حیوانات خانگی متفاوت است. طراحی نوآورانه پر از لذت است و به شدت توسط مصرف کنندگان سالانه مورد علاقه است.

Hot Tags: مرطوب مواد غذایی تغذیه مکمل بسته بندی کیسه های کارخانه مستقیم فروش با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست