Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه های کیف دستی اسنک حیوان خانگی قابل انعطاف با مهر و موم اسلاید

کیسه های کیف دستی اسنک حیوان خانگی قابل انعطاف با مهر و موم اسلاید

25. رشد کیسه های درمان مجدد برای بسته بندی مواد غذایی سگ خوراکی با روند تنبیه حیوان خانگی. صاحبان حیوانات خانگی آماده پرداخت هزینه های غذایی با ارزش غذایی طبیعی، غلات و غیر GMOs مانند رفتارهای سالم، اسنک سگ و یا غذاهای حیوانات خانگی خاصی هستند که بیشتر در معرض آن قرار دارند ...

شرح

ظاهری از کیسه های درمان قابل تنظیم برای بسته بندی مواد غذایی سگ مرغ با روند تنبیه حیوان خانگی. از غذای سگ طب سنتی که حدود 10 سال پیش به حیوان خانگی حیوان خانگی رسیده بود، در آن صاحبان حیوان خانگی را بعنوان بخشی از خانواده های خود در نظر می گرفتند و با مراقبت بیشتری از آنها برخورد می کردند. آنها تمایل بیشتری به مواد غذایی با اطلاعاتی مانند "بدون GMOs"، "مواد تشکیل دهنده ارگانیک" یا "علمی فرموله شده" صرف می کنند. آنها از رفتارهای سالم، غذاهای سگ یا غذاهای حیوانات خانگی مخصوصا برای سگ ها، گربه ها و حیوانات استفاده می کنند. رشد در این بخش ها باعث توسعه بسته بندی کیسه های مقاوم شده شده است .

کیسه درمان قابل استفاده با اسلاید مهر و موم برای راحتی از پدر و مادر حیوان خانگی برای بسته شدن کیسه تنها با یک دست در حالی که تغذیه حیوانات خانگی خود را در دسترس است. این سبک کیسه ای منحصر به فرد و نوآورانه بر اساس نتیجه گیری است که در مورد بیش از 80٪ از مصرف کنندگان فکر می کنم زیپ لغزان آسان تر از دوباره بسته شدن گزینه های دیگر. ما انتخاب گسترده ای از زیپ، کشویی و راه راه برای شما برای تقریبا هر گونه نیاز بسته بندی.

همانطور که اکثر مصرف کنندگان دقیقا نمیدانند که بهترین فرمول تغذیه برای سگهایشان چیست، بنابراین آنها بر روی نام تجاری یا اطلاعات غذایی موجود در بستههای خارجی تمرکز دارند. به همین دلیل بسته بندی در بسته بندی مواد غذایی سگ بسیار مهم است. این پیام تبلیغاتی را در بر می گیرد و ارتباط بین نام تجاری و صاحبان حیوانات را افزایش می دهد. با توجه به این، کیسه های پاکتی با طراحی سرگرم کننده نوآورانه برای ارتباط با صاحبان حیوان خانگی یا حیوان خانگی در کانادا، ایالات متحده آمریکا و اروپا به محبوبیت می رسند.


Hot Tags: کیسه های کیسه های اسنک حیوان خانگی قابل انعطاف با مهر و موم اسلاید، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست