Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
سوزن سوزن 10oz با استفاده از زیپ

سوزن سوزن 10oz با استفاده از زیپ

بسته بندی مواد غذایی حیوانات خانگی محصولات حیوان خانگی هرگز برای خوردن غذا، تنقلات، ادویه ها و اسباب بازی ها با افزایش تقاضای صاحبان خواروباران برای رفاه حیوانات همراه خود متوقف نمی شود. از غذای سگ طبیعی که حدود 10 سال پیش به حیوان خانگی حیوان خانگی ...

شرح

پت درمان بسته بندی

محصولات حیوان خانگی هرگز برای غذا، تنقلات، رفتارها و اسباب بازی ها با افزایش تقاضای صاحبان رفاه حیوانات همراه خود متوقف نمی شود. اما هنگامی که بازار با بسته بندی مواد غذایی حیوان خانگی از این نوع در قفسه ها چیره می شود، چگونه از آنها بی تفاوت باشیم؟ علاوه بر طراحی مجدد آرم، پیام و گرافیک برای ایجاد مجاز   نام تجاری   هویت ها و تجربه خرید برای مصرف کننده ، شما نیاز به یک حامل برای تبدیل همه مفاهیم به واقعیت است.

هنگام انتخاب کیسه های مناسب برای بسته بندی مواد غذایی حیوانات خانگی، ایستادن در کنار کیسه های پلاستیکی، تبدیل شدن به یک قالب مورد علاقه، به عنوان آنها بسیار مانع، راحت و با دوام است. از یک روند لمینیت پیچیده ساخته شده اند. بعضی از کیسه های بسته بندی لمینیت یک زیپ در بالا دارند که مخصوصا هنگام باز کردن و بسته شدن کیسه ها برای سگ ها، توله سگ ها یا گربه ها اجتناب ناپذیر است. زیپ همچنین کمک می کند عطر و طعم از محیط زیست که برای محصول در این بخش بسیار حساس است بسیار مهم است. اغلب کیسه با لایه متالیزه به عنوان مثال METPET برای حفاظت از مانع بهتر لایه بندی می شود. غذای سگ در کیسه های فلزی شده 4، 6 و 8 اونس انتخاب خوبی برای افرادی است که می خواهند چیزی در حال حرکت باشند. Supouch برای مواد غذایی حیوانات خانگی، زیر بطری های بزرگ یا بلوک های کوچک را تا 10 پوند فراهم می کند. ما یک بخش گرافیک داخلی در اختیار شما قرار می دهیم که کمک به تصویب آثار هنری و چاپ سیلندرهای حکاکی شده است که سرعت پیشرفت سفارش را افزایش می دهد. هزار و یکصد و نود و نود و نود و نود و نود و نود و نود و نود و نود و نود و شش.


Hot Tags: 10oz سگ درمان پاکت زدن با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست