Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه های پلاستیکی بادی شوی برای بسته بندی سبزیجات آلی

کیسه های پلاستیکی بادی شوی برای بسته بندی سبزیجات آلی

34. سوراخ کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی فلفل در بخش سبزی سبزیجات کشاورزان در کشاورزی ارگانیک، باغبانی تولید کنندگان و عمده فروشان، Supouch را فراهم می توانید برای سبزیجات تازه می خواهم شما را با بهترین کیفیت پلاستیکی روشن تولید کیف گیلاس گوجه فرنگی، کاهو، فلفل...

شرح

34. سوراخ کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی فلفل در بخش گیاهی

برای کشاورزان گیاهی در کشاورزی ارگانیک، باغبانی تولید کنندگان، عمده فروشان و Supouch شما با بهترین کیفیت روشن کیسه پلاستیکی تولید سبزی های تازه مثل کاهو و گوجه فرنگی گیلاس، فلفل بل، مخلوط سالاد و سبزی قطع ارائه می کنند.

Supouch تولید کننده و عمده فروش های تولید کیف در چین، بادی از کیسه های پلاستیکی برای نام تجاری سبزیجات آلی در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا و نیوزیلند و استرالیا صادرات. به منظور خدمت به مصرف کنندگان محصولات تازه مغذی، کیسه سبزیجات هستند میکرو سوراخ با تخلیه گاز سوراخ برای تسهیل جریان هوا کاهش حرارت و رطوبت تولید شده توسط فرآیند تنفس با توجه به نرخ متفاوت تنفس سبزیجات زندگی.

کیسه های بادی تولید پلاستیک ضد مه CPP نوارهای فیلم به وضوح شفاف برای نمایش محصولات برتر با چاپ گراور سفارشی از نام تجاری، لوگو و منبع اطلاعات ساخته شده است. انعطاف پذیر تازه تولید کیسه کیسه های موجود در کیسه های مربع های کوچک مقدار و ایستادن بوکس برای مطالب زیادی نیاز 1 1/2 یا 2 پوند. تا کیسه کیسه ایستاده عمودی با رنگ های پر جنب و جوش و گرافیک بالا چاپ نمایشگاه طراوت و دستور العمل گیاهان گیلاس گلابی خیار، و غیره را در کیسه ای ایستاده. Supouch همچنین ارائه خدمات کامل از نرم افزار برچسب با برچسب اپلیکاتور تجهیزات ما برای هدف فروش تبلیغاتی و بسته بندی اتمسفر اصلاح (نقشه یا درپوش).

مرگ دسته و برش زیپ اسلاید دو ویژگی های مناسب برای شوی کیسه کیسه در بسته بندی سبزیجات و گیاهان و گیاهان، که مصرف کنندگان می توانید با شتاب و بدون از دست دادن زمان توزین و بسته بندی محصولات در سوپر مارکت.


Hot Tags: ایستاده به کیسه های پلاستیکی تا برای بسته بندی سبزیجات آلی, سفارشی, طراحی, بهترین, برای فروش بادی

ارسال درخواست