Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه های بسته بندی گیاهان پلاستیکی مخروطی شکل دار برای بسته بندی باغبانی و گل

کیسه های بسته بندی گیاهان پلاستیکی مخروطی شکل دار برای بسته بندی باغبانی و گل

33-2. آفتاب گیاهی و لوازم گل از دسته گل برش برای تولید محصولات گیاهی، خرده فروشی گل، خرده فروشی گل و توزیع کنندگان و عمده فروشان، Supouch ارائه طیف گسترده ای از آستین کارخانه های پلاستیکی برای بسته بندی محصولات کشاورزی مانند گیاهان تازه برش، دسته گل، محصولات هیدروپونیک، .. .

شرح

آستین های گیاهی و گل های گل رز براق

Supouch برای تولید محصولات گیاهی، خرده فروشی گل، خرده فروشی گل و گیاهان و عمده فروشان، طیف گسترده ای از آستین کارخانه پلاستیک را برای بسته بندی محصولات کشاورزی مانند گیاهان تازه بریده، دسته گل، محصولات هیدروپونیک، گیاهان گلدار و غیره ارائه می دهد.

33-2 گیاه sleeve.jpg پایین آستین سبزیجات باز یا مهر و موم شده با شکل مهر و موم پایین مانند مهر و موم، K مهر و موم و یا مهر و موم U. آستین گیاهان اغلب در یک جعبه تقسیم خرده فروشی بسته بندی می شوند تا به صورت عمودی نمایش خلاقیت و کیفیت گیاهان را نشان دهند. Supouch دارای نوع دیگری از آستین های ایستاده است که می تواند آزادانه در پایین آن ایستاده در حالی که نگه داشتن آب برای گیاهان، سبزیجات و گلدان گل با ریشه های خالی. به این ترتیب، مصرف کنندگان می توانند از یک عمر اضافی تا یک هفته لذت ببرند. ما همچنین می توانیم موقعیت را برای اضافه کردن حفره های سوراخ و سوراخ آب به کیسه تنظیم کنیم.


با توجه به سوراخ سوراخ سوراخ کوچک، تنفس کاهو یا گیاهان هیدروپونیک تازه تحت کنترل است.


BOPP شفاف، مواد CPP با رنگ مات و یا براق، محصول را با ظرافت بالا تولید می کنند، در حالی که کنتراست رنگی چاپ با برگ های سبز تازه به مصرف کنندگان جذاب است و از بقیه در بازار به چشم می خورد، که باعث افزایش فروش در بازار می شود. نقطه خرده فروشی.
دیگر ویژگی های خاص اضافه شده عبارتند از:
فلاپ چسب باز پذیرنده
سوراخ شریر
ضد مه ویژگی
خرد کردن سوراخ سوراخ در سربرگ

Hot Tags: کیسه های آستین گیاهی پلاستیکی مخروطی شکل دار برای کیسه های باغبانی و گل، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست