Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
ایستادن به کیسه Ziplock | بسته بندی خشک Fuit

ایستادن به کیسه Ziplock | بسته بندی خشک Fuit

چرا شوی ziplock کیسه های بسته بندی خشکبار را انتخاب کنید؟ بنا به آمار، بیش از 90% از خرابی محصولات جدید وجود دارد پس از آنها به بازار می آیند. دلیل ساده است که این شرکت ها توجه به بسته های محصولات خود را پرداخت کرده است. مصرف کنندگان نمی خواهد ماند...

شرح

چرا شوی ziplock کیسه های بسته بندی خشکبار را انتخاب کنید؟


که شوی کیف ziplock ایستد از جمعیت. شناخته است که انتخاب های مختلف وجود دارد که بسته بندی ذکر شده است: بطری و کارتن و قوطی و جعبه و غیره و بسته بندی بسته بندی انعطاف پذیر. اما کیسه های انعطاف پذیر به عنوان شوی کیف با زیپ مطالب را به طور موثر محافظت می. آن پیوسته می تواند ایستادن روی قفسه است که اجازه می دهد تا محصولات شرکت خود را جدا از انواع فراوان از محصولات. جبهه گسترده و کیسه پشت پانل های ایده آل برای ابتلا به مصرف کنندگان توجه به فروش محصولات خود در بازار است. علاوه بر این طراحی پایین خشتک بسته فراهم می کند قدرت فوق العاده و پشتیبانی خود را ایستاده.

stand up ziplock bags-2.jpg

در غیر این صورت، طراحی قفل زیپ یکی دیگر از مزیت های قابل توجهی است که می شوی کیف محبوب در بازار است. زیپ reseal محافظت از محتویات داخل به تازه حتی پس از باز شدن مدت طولانی باقی می ماند. بهمين این کیسه های سبک به طور تصادفی تقریبا در هر جای هر چه مطالب است جامد و یا مایع که شما نیازی به نگرانی در مورد نشت غیر ضروری تواند گذاشته. پدیداری بالا یکی دیگر از ویژگی های عادت کرده به زیپ قفل کیسه آنها فعال کردن مشتریان برای شناسایی محتویات درونی به راحتی است.


هنگامی که appliled آن را برای بسته بندی میوه خشک شما لطفا می تواند توجه که ایستاده تا زیپ قفل کیسه به خصوص محبوب با میوه های خشک بسته بندی هستند. اگر چه میوه های خشک نیست به راحتی مانند میوه های تازه لکه دار کردن خواهد شد، چه تولید کنندگان باید بیشتر مطالعه چگونه برای جلوگیری از تغذیه و ویتامین از دست دادن است. ایستاده تا کیسه های ziplock با چند لایه بالاتر مانع فیلم که میوه خشک شده طعم اصلی حفظ حداکثر می تواند ساخته شده.

DRIED FRUIT PACKAGING.JPG

شما لطفا می تواند توجه کنید که ایستاده تا کیسه بسته بندی معمولا در زندگی روزانه ما مانند ساندویچ فروشی و سوپر مارکت ها و بیمارستان ها، فرودگاه ها و غیره اعمال می شود. Supouch سبک های مختلف از ایستاده تا کیسه های ziplock برای کمک به شما در انتخاب مناسب ترین بسته بندی برای محصولات خود را ارائه می دهد.Hot Tags: ایستادن به کیسه ziplock | خشک fuit، سفارشی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، طراحی، بهترین، فروش بسته بندی

ارسال درخواست