Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بسته بندی گلابی | ایستاده تا کیسه کیسه

بسته بندی گلابی | ایستاده تا کیسه کیسه

نحوه استفاده از پایه تا کیسه کیسه سیب برای بهبود بسته بندی میوه است؟ در صنعت محصولات تازه تازه تولید به عنوان مشهور است که میوه ها را برای هزاران سال از تمدن انسان حفظ شده است. میان گلابی یکی از مورد علاقه در جهان میوه است. فقط...

شرح

نحوه استفاده از پایه تا کیسه کیسه سیب برای بهبود بسته بندی میوه است؟

در صنعت محصولات تازه تازه تولید به عنوان مشهور است که میوه ها را برای هزاران سال از تمدن انسان حفظ شده است. میان گلابی یکی از مورد علاقه در جهان میوه است. فقط به عنوان شاعر باستانی شرح داده شده: گلابی است هدیه ای از خدایان به عنوان طعم آن شیرین و نرم افزاری است که توسط بشر ترجیح داده است. بنابراین، این نگرانی اکثر تولید کنندگان گلابی چگونه برای حفظ خود الیاف گلابی, طراوت, مواد غذایی با بسته بندی مناسب انتخاب است.

Supouch عمدتا تخصص در زمینه انواع بسته بندی مواد غذایی. یکی از ما بهترین فروش کیسه سبک ایستاده تا کیسه کیسه های بسته بندی مناسب برای شما گلابی است. آن است که از چندین لایه مانع مواد ساخته شده است. به طور معمول سه لایه در ساخت و ساز ایستاده تا کیسه وجود دارد. هر لایه یک مانع برای حفظ گلابی از عناصر زیست محیطی مثل رطوبت و نور UV و اکسیژن، بو در که گلابی دوام و عمر مفید بسیار طولانی مدت باشد می تواند فراهم می کند.

stand up pouch bags.jpg

درصد قابل توجهی از گلابی شکایات خریداران ممکن است به شکست بسته بندی به دلیل استفاده نامناسب یا طراحی unengaging پیش بینی کرد. گلابی درستی طراحی بسته بندی باید حاوی و شناسایی تولید اطلاعات نام تجاری است که هر کس از تولید کننده به مصرف کننده را برآورده می تواند. اهمیت بسته بندی گلابی خیلی هزینه به عنوان دیده می شود در بودجه اما چه مقدار تولید گلابی برای سرمایه گذاری خود را دریافت نیست. علاوه بر این، هزینه بسته بندی باید متناسب با ارزش محصولات باشد.

pear packaging.jpg

امروزه، بیشتر و بیشتر تولید کنندگان بیشتر تمایل به انتخاب قابل انعطاف بسته بندی ایستاده تا کیسه گلابی به عنوان بسیار اقتصادی و زیست محیطی نسبت به سایر بسته بندی هستند. به ویژه، طراحی قفل فایل های فشرده را resalable کیسه ای است که به راحتی بیشتر مصرف کنندگان از بازبهره پذیری. Supouch می تواند اندازه های مختلف ایستاده تا کیسه از 1 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم به نیازهای تولید کنندگان مختلف را ارائه می کنند.


Hot Tags: بسته بندی گلابی | ایستاده تا کیسه کیسه و سفارشی و تامین کنندگان و تولید کنندگان, طراحی, بهترین, برای فروش

ارسال درخواست