Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
آستین های کاهو با چاله ای برای بسته بندی تولید هیدروپونیک ایستاده اند

آستین های کاهو با چاله ای برای بسته بندی تولید هیدروپونیک ایستاده اند

35. بسته بندی سالاد هیدروپونیک در بخش بسته بندی محصولات و گیاهان. برای کشاورزان تازهکار، تولید کنندگان باغبانی و عمده فروشان، Supouch می تواند به شما برای تولید محصولات هیدروپونیک، گیاهان و سبزیجات با کیفیت بهتر و با کیفیت بالا ارائه دهد. تولید هیدروپونیک مانند ...

شرح

بسته بندی سالاد هیدروپونیک در بخش بسته بندی محصولات و گیاهان

برای کشاورزان تازه کار، تولید کنندگان باغبانی و عمده فروشان، Supouch می تواند به شما برای تولید محصولات هیدروپونیک، گیاهان گلدار و سبزیجات با کیفیت بهتر و با کیفیت بالا به شما ارائه دهد.

تولید هیدروپونیک مانند کاشت زیتون ریشه در چند سال گذشته در ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و استرالیا محبوبیت زیادی به دست آورده است. شما می توانید این محصولات تازه مانند کاهو، کلم، ریحان، سبزی ها، شیلات و غیره را در سوپرمارکت بسته بندی کنید.

کیسه های تولید آلی برای بسته بندی کاهو های زنده، به صورت مخروطی به شکل خاصی از سبزی های در حال رشد و یا گیاهان کشاورزی و باغبانی استفاده می شود. آستین تولید کننده هیدروپونیک دارای یک کمربند ضد آب است که توسط مهر و موم K (و یا مهر و موم شده و یا در انتهای مهر و موم شده است) که به اندازه کافی حمایت از وزن گیاه گلدان است. هنگامی که کیسه های پلاستیکی پاک شده پر از آب به اندازه کافی برای ادغام ریشه خزه کاهو، آن را آزادانه بر روی زمین قرار می گیرد. آستین برای بسته بندی محصولات و گیاهان اغلب دارای دسته دسته ای برای حمل و نقل آسان می باشند و به نوعی به عنوان یک کیسه قابل حمل قابل حمل قابل استفاده هستند. آستین بسته بندی سالاد یک راه عالی برای کاهش هزینه های بسته بندی و ضایعات زباله در مقایسه با سالاد در مخازن PET یا PP می باشد.

Spouch در بخش طراحی خانه برای کمک به تصویب آثار هنری و حکاکی سیلندر استفاده می کند. چاپ سفارشی بر روی کیسه کاتیونی گاو نر 10 رنگ با استفاده از پرینتر جوهر افشان به طور قطع محصولات شما را از رقبا جدا خواهد کرد.

ما از فیلم پلاستیکی کریستال BOPP، CPP و LLDPE برای ساخت کیسه های سوراخ دار برای سبزیجات استفاده می کنیم که همان مواد مورد استفاده برای کیسه های مواد غذایی پلی پروپیلن است. تمام مواد FDA برای تماس با مواد غذایی تأیید شده است.

Hot Tags: کاسه آستین با جعبه تولید هیدروپونیک تولید، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش با حفره های خروجی ایستاده است

ارسال درخواست