Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
فویل فلزی مجهز به کیسه پایه با پنجره برای غذا آماده کوک

فویل فلزی مجهز به کیسه پایه با پنجره برای غذا آماده کوک

کیسه های فویل ایستاده کیسه های قفل فویل معمولا از یک فیلم سه لایه یا چهار تا پنج لایه از جمله PET، آلومینیوم یا LDPE ساخته می شوند. مردم از کیسه های فویل با کیسه های فلزی آشفته می شوند. کیسه های فلزی یا کیسه ها به طور کلی همان لایه ای را به عنوان کیسه های فویل استفاده می کنند به جز آنکه ...

شرح

فویل ایستاده تا کیسه

کیسه های قفل زیپ فویل معمولا از یک فیلم سه لایه یا چهار تا پنج لایه از جمله PET، آلومینیوم یا LDPE ساخته می شوند. مردم از کیسه های فویل با کیسه های فلزی آشفته می شوند. کیسه های فلزی یا کیسه ها به طور کلی همان لایه را به عنوان کیسه های فویل استفاده می کنند، به جز اینکه لایه آلومینیوم توسط پلی استیل متالیزه جایگزین شده است. بزرگترین تفاوت بین آنها در مقاومت مقاومت آنهاست.
کیسه های فویل ایستاده بدون شک جایگزین اقتصادی ترین قلع می باشند که به طور گسترده ای به عنوان کیسه های قابل رونق در بسته بندی تهیه غذا، ماهی قزل آلا، تن ماهی، مخلوط آشامیدنی استفاده می شود. به عنوان فویل دارای بهترین مانع از کیفیت در برابر بخار آب، گاز، نور، اکسیژن، بسته شدن کیسه های آلومینیومی فویل یکی از پیشرفته ترین انواع کیسه های کیسه های برای مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی است. ما کیسه های ارزان قیمت را ارزان نمی گذاریم، اما ما کیسه های با کیفیت بالا با کیفیت بالا را برای تماس با مواد غذایی ایمن ارائه می دهیم.
علاوه بر اختلافات ذکر شده در بالا، اثر فلزی بر روی کیسه فویل نیز چاپ نمی شود بر روی کیسه های فلزی، که در هنگام چاپ با رنگ های روشن به نظر می رسد مثل نقره ای خالص یا طلای طلایی، در حالی که چاپ روی متپت با تکیه کردن مات به یک خیره کننده اثر فلزی برای نام تجاری و آرم.
به عنوان فیلم های آلومینیومی نمی توان با هم جوش، پلی PE درونی به عنوان لایه های مهر و موم عمل می کند. با حرارت دادن دمای ذوب برای یک زمان مشخص، پلی اتیلن با هم مخلوط می شود و سپس لبه کیسه های فویل سرد و جامد می شود که مانع از ورود یا خروج هوا می شود.

Hot Tags: فویل فلزی مجهز به کیسه با پنجره برای غذای آماده آماده، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست