Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
مات چاپ محصولات زیبایی بسته بندی کیسه با زیپ

مات چاپ محصولات زیبایی بسته بندی کیسه با زیپ

32. بسته بندی حمام و بدن | کیسه های فویل سفارشی چاپ اگر می خواهید بسته بندی خود را برای محصولات مراقبت شخصی ارتقا دهید، علاوه بر طراحی بسته بندی منحصر به فرد برای تمایز نام و علامت خود از رقبا، گزینه مناسب بسته بندی نیز مهم است. برای محصولات حمام و بدن، ...

شرح

مات چاپ لوازم آرایشی و بهداشتی کیسه بسته بندی با زیپ

32

کیف چرمی ماریار

کیسه مانع را بپوش

کیسه های پلاستیکی برای نمک های حمام

کیف چرم فویل ziplock mylar

بسته بندی مانع

32. بسته بندی حمام و بدن | کیسه های فویل سفارشی چاپ شده

اگر می خواهید بسته بندی خود را برای محصولات مراقبت شخصی ارتقا دهید، علاوه بر طراحی بسته بندی منحصر به فرد برای تمایز نام و علامت خود از رقبا، گزینه مناسب بسته بندی نیز مهم است. برای محصولات حمام و بدن، اکثر آنها در حمام مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند که به شیشه، لوله یا بطری نیاز دارند تا از رطوبت بخاری محافظت کند. بسیاری از مارک ها از ظروف سفت و سخت جعبه ها، شیشه ها و بطری ها برای استفاده از کیسه های جدید پاکت شیک جدید استفاده می کنند.
کیسه های فویل Mylar ziplock راه خوبی برای بالا بردن تصویر برند از اقلام مراقبت از لوازم فوق العاده مانند نمک حمام معطر، ماسک های صورت، زیبایی و محصولات آرایشی است. مات کیسه ای میلیارا با ورقه ورقه فویل، کیفیت بیشتری را در بسته بندی برتر از محصولات آرایشی لوکس ارائه می دهد. Supouch کار با مواد بسته بندی برتر توجه زیادی به جزئیات برای کمک به انتقال اطلاعات برند برتر به مصرف کنندگان است.
Supouch دارای طیف گسترده ای از کیسه های ایستاده برای اسکراب شکر، بمب های حمام، نمک حمام، محصولات اسکراب بدن برای صاحبان برچسب های خصوصی و شروع به کار است. قفل زیپ قابل تنظیم در بالا می تواند زمان و زمان بسته شود و رطوبت ناخواسته را از کیسه های بسته بندی منعکس کند. فیلم فویل و پلیستر مواد مانع بسته بندی بزرگ با MVTR کم و OTR کم برای حفظ نفت ذهنی و گاز عطر از فرار است.

Hot Tags: مات چاپ لوازم آرایشی و بهداشتی بسته بندی زیپ با زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست