Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه ادویه با چاپ سفارشی

کیسه ادویه با چاپ سفارشی

19 بسته بندی ادویه Supouch به شما کمک می کند بهترین راه حل برای بسته بندی ادویه را پیدا کنید. ادویه جات ترشی جات، مخلوط فلفل، مخلوط گیاهی، ادویه جات، ادویه جات ترشی جات و یا کل گیاهان نیاز به کیسه های بسته بندی ادویه دار با کیفیت بالا با اموال مانع در برابر گاز، بو و رطوبت. Supouch استفاده از چند لایه ...

شرح

ادویه جات ترشی جات

Supouch به شما در یافتن بهترین راه حل برای بسته بندی ادویه کمک می کند. ادویه جات ترشی جات، مخلوط فلفل، مخلوط گیاهی، ادویه جات، ادویه جات ترشی جات و یا کل گیاهان نیاز به کیسه های بسته بندی ادویه دار با کیفیت بالا با اموال مانع در برابر گاز، بو و رطوبت. Supouch از فیلم چند لایه KPET، Knylon، فویل (آلومینیوم)، vmPET، PE و غیره برای رسیدن به حداکثر عملکرد مانع استفاده می کند. کیسه های قفل فویل بسته بندی شده فویل را به پودر ادویه می دهد حفاظت از هوای تنگ. زیپ زمانی که به درستی استفاده می شود، قابل تنظیم است (برای شستن زیپ هر بار پس از پختن). کیسه های هوای معتبر می توانند عطر و طعم و طعم ادویه های تند را برای مدت زمان طولانی حفظ کنند. علاوه بر کیسه های فویل، مواد بسته بندی ادویه ای شامل نوار پلی پروپلیم با پوشش PVDC و یا EVOH فیلم می باشد که می تواند برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بسته بندی ادویه ها مناسب باشد. Supouch با توجه به الزامات متنوع، اندازه، شکل و ساختار فیلم را به صورت سفارشی ارائه می دهد. کیسه های قفل پا قفل ایستاده می تواند برای تقلید رنگ قهوه ای و بافت کرافت مورد استفاده قرار گیرد. با طراحی تصویر گیاه شناسی، کیسه کرافت نگاهی به ارگانیسم و ​​روستایی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.
Supouch به عنوان یک متخصص در بسته بندی انعطاف پذیر از کیسه های ایستاده، گزینه های بیشتری را برای بسته بندی ادویه ای که شامل: کیسه مسطح، کیسه های مهر و موم 3 کیسه ای، کیسه های بالش، کیسه بلوک پایین و غیره با سایر ویژگی های دوستانه مصرف کننده است.

ما خودمان را در خدمات مشتری استثنایی، کیسه های کیسه های با کیفیت برتر و زمان تحویل سریع قدردانی میکنیم. تاسیسات ما سالانه گواهی بسته بندی مواد غذایی BRC را تأیید می کند. Supouch دوست دارد تا با صاحبان خصوصی خصوصی و بسته بندی های ادویه ای همکاری کند تا پروژه بسته بندی محصولات جدید یا بازاریابی را راه اندازی کند.
چاپگر با گرافیک بالا توسط چاپگرهای جوهر افشان Supouch ساخته می شود که با متخلخل (مات، براق، فلزی یا الگوی براق) ساخته شده اند.

تولید - محصول

تایپ کنید

اندازه (طول x ارتفاع + gusset * 2) cm
Hot Tags: کیسه ادویه مطبوع با چاپ سفارشی، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست