Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770

کیسه های چای گیاهی دارای گیاهان دارویی بالا

17 بسته بندی گیاهی و چای | بسته بندی مواد غذایی انعطاف پذیر گیاه و چای اغلب به یک شیوه زندگی سالم مرتبط است. آنها 100٪ طبیعی با محتوای بالا آنتی اکسیدان هستند. عصاره یا روغن گیاهان، چای یا ادویه جات می تواند به پلیمر وارد شود تا یک فیلم ضد میکروبی در بسته بندی مواد غذایی فعال شود ....

شرح

گیاه و بسته بندی چای | انعطاف پذیر بسته بندی مواد غذایی

      


گیاهان و چای اغلب به یک شیوه زندگی سالم مرتبط است. آنها 100٪ طبیعی با محتوای بالا آنتی اکسیدان هستند. عصاره یا روغن گیاهان، چای یا ادویه جات می تواند به پلیمر وارد شود تا یک فیلم ضد میکروبی در بسته بندی مواد غذایی فعال شود. این ماده بسته بندی فعال مواد زیستی می تواند عمر مفید کارکنان مواد غذایی را درون خود گسترش دهد. چای برگ چشنده ای که در معرض محیط محیط قرار می گیرد، به زودی عطر خود را از دست می دهد، با وجود این که اکسیداسیون آن کمتر از چای برگ شکسته در کیسه چای است. Supouch انواع گسترده ای از کیسه های ایستاده و کیسه برای بسته بندی چای و گیاهی شل فراهم می کند.

کیسه خلاق با استفاده از چاپ سفارشی، نگاه شیک و مدرن را به چای سنتی که در بسته بندی چای یا جعبه چای بسته بندی شده است، می دهد. علاوه بر بهبود در ظاهر، کیسه های پلاستیکی انعطاف پذیر، درجه بالاتر از حفاظت از مانع را برای برگ های سست در برابر رطوبت آب، اکسیژن و نور فراهم می کند. کیسه قابل انعطاف برای بسته شدن محکم می شود و به طور موثر در کیسه حامل خود، فضای بیشتری را از جعبه چای ذخیره می کند.
کیسه چای با چاپگر 10 رنگی supouch چاپ شده است تا یک تصویر واضح با جزئیات HD تضمین شود. Supouch به عنوان یکی از اولین تامین کنندگان کیسه های ایستاده در چین، گزینه های بیشتری از جمله 3 کیسه مهر و موم، کیسه های بالش و کیسه های بسته مسطح (جعبه کیسه ای) را برای نیازهای مختلف بسته بندی ارائه می دهد. تمام کیسه های ساخته شده از پیش ساخته شده و کیسه های ساخته شده از پلیمر چند لایه چند لایه است. برای بسته بندی چای با بسته بندی بالا، کیسه های فویل با سرپوش گرما مهر و موم شده یا کیسه کاغذ کرافت با پوشش پلی اتیلن متالیزه شده انتخاب می شوند. تمام کیسه های چای یا کیف را می توان با یک زیپ مجدد در بالا اضافه کرد.
Supouch ارائه سفارشی به پایان رسید، ساختار سفارشی، سفارشی چاپ شده و یا سفارشی شکل کیسه های گیاهی برای دیدار با نیاز شخصی شما. ما از این فرصت برای همکاری با مالک خصوصی برچسب یا شرکت بسته بندی بسته بندی بر اساس تخصص ما از بسته بندی گیاه خوش آمدید.

تولید - محصول

تایپ کنید

اندازه (طول x ارتفاع + gusset * 2) cm


Hot Tags: بسته بندی چای گیاهی با کیفیت بالا بسته بندی کیسه های پلاستیکی، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست