Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
4 اونس خشک میوه و آجیل مخلوط کیسه ایستاده با زیپ

4 اونس خشک میوه و آجیل مخلوط کیسه ایستاده با زیپ

7. بسته بندی مواد غذایی خشک | بسته بندی آجیل مخلوط اگر شما به دنبال یک راه حل مناسب برای بسته بندی مواد غذایی خشک ، Supouh منبع خود را برای بسته بندی سفارشی و چاپ بسته بندی است. ما در بسته بندی انعطاف پذیر برای مواد غذایی خشک، تولید تازه، وعده های غذایی آماده، مواد غذایی پخته شده، سوپ، نوشیدنی و...

شرح

 بسته بندی مواد غذایی خشک | بسته بندی آجیل مخلوط 

201910171530333474134.png

 

اگر شما به دنبال یک راه حل مناسب برای بسته بندی مواد غذایی خشک، Supouh منبع خود را برای بسته بندی سفارشی و چاپ بسته بندی است. ما لیدر در بسته بندی انعطاف پذیر برای مواد غذایی خشک، تولید تازه، وعده های غذایی آماده، مواد غذایی پخته شده، سوپ، نوشیدنی و نوشیدنی هستیم. Supouch طیف گسترده ای از ایستادن کیسه کیسه در نظر گرفته شده برای بسته بندی میوه خشک و بسته بندی آجیل مخلوط مانند بادام هندی، بادام، گردو، macadamia، فندق، آجیل پارانا و غیره. میوه هایی مانند زغال اخته، کشمش، انجیر توسط تجهیزات کم آبی خشک می شوند. سپس با آجیل، سبزیجات خشک شده، شیرینی، چلوات یا دانه مخلوط می شوند تا مخلوط دنباله دار شود. در نهایت آنها وزن و پر به ایستاده تا کیسه با زیپ reseal در بالا.


ایستادن کیسه های قابل احترام مناسب برای بسته بندی مخلوط دنباله دار به عنوان ویژگی قابل احترام کیسه مانع از مصرف کننده از خراب کردن همه در یک بروید. زیپ آسان است برای باز کردن و برای مصرف کنندگان به یک میان وعده تازه هر از چند وقت.  مواد غذایی خشک مانند آجیل مخلوط بسیار مستعد رطوبت به عنوان هیچ می خواهید به خوردن آجیل soggy. سوپوچ از فیلم پلاستیکی مانع بالا استفاده می کند که آجیل را از رطوبت و اکسیژن محافظت می کند. ما فقط با مواد درجه غذایی کار می کنیم که برای تماس غذایی بی خطر هستند.


با توجه به چاپ برای بسته بندی آجیل ، Supouch دولت از هنر gravure تحت تاثیر قرار دادن برای دیدار با حتی exigent ترین نیاز. ما می توانیم چاپ ضربه بالا با مات، پایان فلزی و یا پنجره متنوع شکل را. ایستاده تا کیسه با پنجره خوب است برای مارک هایی که می خواهند به نمایش گذاشتن آجیل و میوه های خشک مخلوط به مصرف کنندگان به عنوان منطقه پنجره شفاف است. تسهیلات supouch به صدور گواهینامه BRC هر سال تایید شده است.


برای بسته خانواده از مخلوط آجیل، Supouch کیسه پایین تخت و سه کیسه مهر و موم جانبی (کیسه بالش) برای هدف تک خدمت. کمیسیون های ما به کیفیت باقی می ماند همان راه ما برای انجام کسب و کار صادقانه. Supouch با هدف شریک با مشتریان از راه اندازی های کوچک به شرکت های بزرگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر از ایستادن کیسه برای بسته بندی مخلوط دنباله دار، احساس رایگان برای تماس با ما.

Hot Tags: 4 اونس خشک میوه و آجیل مخلوط کیسه ایستاده با زیپ، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، طراحی، بهترین، سفارشی، برای فروش

ارسال درخواست