Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
فویل آلومینیومی غذای کودک را با فشار کمر فشار دهید

فویل آلومینیومی غذای کودک را با فشار کمر فشار دهید

40 کیسه غذای کودک Supouch کیسه های غذای کودک یک نوع کیسه ایستاده با فاضل است که از مواد غذایی مواد غذایی امن مواد خام از PPA، PVC و فتالات ساخته شده است، این همان کیسه های فشار برای راحتی برای بسته بندی مواد غذایی کودک مانند سیب زمینی، پودینگ، ماست، پوره میوه، کوکی ها ...

شرح

کیسه غذای کودک

کیسه های مواد غذایی Supouch یک نوع کیسه ایستاده با چاقو است که از مواد غذائی امن مواد غذایی بدون PPA، PVC و فتالات ساخته شده است، این همان کیسه های فشار است که مناسب برای بسته بندی غذاهای کودک مانند سیب زمینی، پودینگ، ماست، پوره میوه، کوکی ها و غیره. بخش بدن انعطاف پذیر برای تغذیه نوزاد از طریق اسپورت، برای والدین در حال حرکت طراحی شده است.
Supouch قادر به ایجاد نوآوری های جدید بر اساس بازخورد از بازار است. برای ورزشکاران و backpackers که برای گزینه های کل مواد غذایی بخواهید، پوره قابل انعطاف در اصل برای کودک نیز غذای خوشمزه ترنج برای کسانی است که نیاز به آنها اغلب در طولانی مدت و یا پیاده روی.

مشخصات محصول:

  • کیسه های آلومینیومی برای غذای کودک با مانع بالاتر در برابر رطوبت، اکسیژن و نور.

  • قابل حمل، قابل استفاده مجدد، بسته بندی مواد غذایی مجدد قابل انعطاف infantino برای بسته بندی مواد غذایی ویژه است که می تواند درجه حرارت بالا از پردازش retort مقاومت در برابر.

  • کیسه های فشار دادن با یک سوپاپ برای خود تغذیه کودک است که آسان برای استفاده است.

  • کیسه غذا خوردن غذای کودک با زاویه های گرد به منظور اطمینان از ایمنی نوزادان، کودکان نوپا و بچه ها درمان می شود.

Hot Tags: فویل آلومینیوم غذای کم کالری غذای کم چرب، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست