Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770

آب نوشیدنی آبپاش با Rippa Zippa

39. بسته بندی نانوذرات Supouch FDA مواد غذایی مناسب کیسه نوشیدنی مناسب راه حل برای بسته بندی نوشیدنی است، خوب برای نوشیدنی های سرد و یا کوکتل یخ زده در هنگام کمپینگ خانواده. با یک تغییر کوچک در کیسه ایستادن با اضافه کردن سوراخ سوراخ، زیپ بازپسگرانه یا لوله برای قرار دادن یک نی ...

شرح

بسته بندی نوشیدنی

Supouch FDA کیسه نوشیدنی مناسب غذا مناسب راه حل برای بسته بندی نوشیدنی است، خوب برای نوشیدنی سرد و یا کوکتل یخ زده در هنگام کمپینگ خانواده. با کمی تغییر در کیسه ایستادن با افزودن یک سوراخ سوراخ شده، زیپ بازپخش شده یا لوله برای قرار دادن یک کاه برای نوشیدن، کیسه ایستاده می تواند به عنوان کیسه های نوشیدنی مورد استفاده قرار گیرد که در بسته بندی آبمیوه های پوسته محبوب می شود. Supouch کیسه نوشیدنی را با حجم استاندارد 450ml، 500ml، 750ml یا اندازه سفارشی برای نیازهای شما ارائه می دهد. پانل جلویی کیسه ایستاده با یک جیب زیپا که به صورت نیمه باز می شود برای یک کاه می باشد. این کیسه های آب دارای دو سوراخ در بالا برای نگه داشتن نی در هنگام استفاده نکردن و دسته دسته ای که می تواند به راحتی برای پیک نیک در فضای باز یا پیاده روی حمل شود. کیسه نوشیدنی نه تنها در قفسه نمایش گذاشتن نوشیدنی در داخل ظاهر می شود بلکه راحتی باز، مهر و موم و حمل را نیز ارائه می دهد.
کیسه کوکتل یا کیسه مشروب دیگری نوع کیسه ایست است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تهیه کوکتل آماده شده قبل از مخلوط و یخ زده در فریزر با باز کردن بالا یا مخزن برای فشار دادن و لذت بردن از در ساحل یا استخر.

Hot Tags: آب نوشیدنی کیسه ای با rippa zippa، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست