Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه ایستاده | مواد غذایی کیسه های اکسترود شده

کیسه ایستاده | مواد غذایی کیسه های اکسترود شده

تفاوت کیسه های مواد غذایی کیسه ای ساخته شده از فیلم های اکسترود شده و چند لایه ای است. برای افزایش ویژگی های راحت دست زدن و ذخیره سازی محصول، بسته بندی کیسه های پاییزی یکی از این راه هاست که بسته بندی محصولات غذایی و نوشیدنی را امن و آسان می کند. . کیسه های بسته

شرح

تفاوت کیسه های مواد غذایی کیسه ای که از فیلم اکسترود شده و لایه ای ساخته شده است، ایستاده اند

برای افزایش ویژگی های راحت دست زدن و ذخیره سازی محصول، بسته بندی کیسه های بسته بندی شده یکی از راه هایی است که باعث می شود بسته بندی محصولات غذایی و نوشیدنی به آسانی و راحت باشد. کیسه های پلاستیکی فضای قابل انعطاف بیشتری نسبت به قلع و جعبه ها ایجاد می کنند. بر خلاف ظروف قوطی قلع و جعبه های مقوایی که دارای فرم سفت و سخت هستند، هوا باقی می ماند در فضای آزاد می تواند توسط نورد کیسه های قابل انعطاف برای حفظ مقدار نسبتا کم اکسیژن فشرده شود. بسیاری از تولید کننده های مواد غذایی سبد بسته های بسته بندی را انتخاب می کنند زیرا غذا در کیسه های ایستاده قرار دارد

stand up pouch packaging.jpg آسان برای ذخیره و رسیدگی هستند. با توجه به فضای کمتر و وزن کم، هزینه ذخیره سازی و حمل و نقل بسیار کاهش می یابد. Supouch می تواند یک سری گسترده از کیسه های قابل انعطاف برای گزینه های تقریبا نامحدود ارائه دهد.

مشتری می تواند با استفاده از مواد مختلف پلاستیکی از پلاستیک های انعطاف پذیر استفاده کند: VMPET، BOPP، CPP، LLDPE، PA و مواد غیر پلاستیکی مانند کاغذ کرافت و فویل. با توجه به فیلم تبدیل شود، کیسه های ایستاده را می توان به دو دسته بر اساس دو فرآیند تولید فیلم های مختلف به عنوان کیسه های اکسترود شده و لمینیت تقسیم شده است. تفاوت آنها بستگی به عامل اتصال دارد تا زیرساخت های مختلف را با هم ترکیب کند.

فیلم ساخته شده از اکستروژن هم می تواند بسته به نیاز بسته بندی 2/3/4 تا 9 لایه داشته باشد. به طور معمول، دو روش اکستروژن co وجود دارد: ریخته گری و دمیدن. چسب برای اکستروژن هم نیاز نیست. مزایای استفاده از اکستروژن همگی به شرح زیر است:

  1. اکستروژن شرکت سریع تر از لمینیت است

  1. فیلم اکسترود شده شرکت Thinner از فیلم چند لایه است

  2. قیمت را به خصوص برای مقادیر زیاد برای سهام بلندی یا کیسه های چاپ شده کاهش دهید.

فیلم های ساخته شده از ورقه ورقه دارای 2/3/4/5 لایه با چسب به عنوان عامل اتصال. این عینک برای سفارش های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و یا اگر به فیلم های آلومینیومی، کاغذ کرافت، VMPET، VMOPP، Kpet، KOPP، KNY، SiOx به عنوان بسترهای مورد استفاده برای اکستروژن مورد استفاده نیاز باشد. این فیلم های ویژه باعث مقاومت شیمیایی عالی و گزینه های چاپ معکوس به ویژه مناسب برای بسته بندی مواد غذایی است.

Supouch طیف گسترده ای از کیسه های انعطاف پذیر ساخته شده از فیلم های اکسترود شده و لمینیت:

کیسه ها را بپوش

کیسه های جانبی

بلوک کیسه پایین

کیسه تخت - مهر و موم 3 یا کیسه بالش

کیسه های انعطاف پذیر از مواد بسته بندی کمتر از 30 درصد نسبت به جعبه ها و قلع های قوطی استفاده می کنند، همچنین می توان با لوگو، اندازه و شکل آن برای صنایع غذایی و غیر غذایی مورد استفاده قرار گیرد. کیسه های آماده به شکل شکل می تواند مطابق با عملکرد و ظاهر محصول ساخته شود. جارو برقی که روی پای خود قرار دارد، دارای یک درپوش جداگانه برای ریختن یا فشرده کردن محتوا بر اساس نیاز به عملکرد است. Supouch می تواند سایر قطعات افزودنی را برای افزایش راحتی کاربر نهایی مانند خط سوزاندن لیزر، سوراخ چسبندگی، محافظ قابل تنظیم، شیر، زیپ رطوبت، و غیره فراهم کند.

این به طور عمده شرکت های مواد غذایی و نوشیدنی است که کاربر نهایی کیسه های ایستاده هستند. نسل های در حال رشد سبک های زندگی را تغییر داده اند که با زندگی سریع تطابق دارند. این تقاضا برای محصولات بسته بندی شده مواد غذایی بیش از چند سال گذشته ایجاد شده است و این نیاز مطمئنا برای سال های آینده افزایش می یابد که انگیزه ای برای تولید کننده مواد غذایی برای بسته بندی بسته بندی کیسه می باشد. صنعت مواد غذایی و نوشیدنی ثابت شده است که دارای بالاترین سهم بازار برای کیسه های ایستاده است. تخمین زده می شود که نیاز به جایگاه ایستاده، سطح بالای تقاضا را با افزایش رقابت در بازار مواد غذایی میان وعده حفظ خواهد کرد.

با توضیحات بالا، ما امیدواریم که اولین ماجراجویی خود را در بسته بندی مواد غذایی پاکتی بپوشید بسیار ساده تر خواهد شد. هر مشکلی، با ما تماس بگیرید

Hot Tags: کیسه آماده سازی کیسه های اکسترود شده، سفارشی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست