Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
شما می توانید مواردی را برای مدت زمان طولانی نگه دارید

شما می توانید مواردی را برای مدت زمان طولانی نگه دارید

Jan 19, 2018

1، بسته بندی غیر انعطاف پذیر قابل انعطاف: این نوع مقرون به صرفه ترین بسته بندی است. معمولا توسط گیاهان نانوایی محلی استفاده می شود زیرا آنها تحویل سریع را تضمین می کنند. دانه های قهوه را می توان در زمان مصرف کرد. این بسته از دانه های قهوه فقط می تواند برای مدت کوتاهی ذخیره شود.

2، بسته بندی هوای تنگ: پس از بارگیری قهوه، خلاء و مهر و موم شده است. با توجه به تشکیل دی اکسید کربن در طی فرآیند پخت، بسته تنها پس از قهوه برای یک دوره از زمان سوخت گیری بسته بندی شده است و بنابراین چندین روز ذخیره می شود. دانه های قهوه طولانی تر از قهوه می ماند. هزینه کم است زیرا لازم نیست در حین ذخیره سازی از هوا جدا شود. قهوه در این بسته باید ظرف 10 هفته خاتمه یابد.

3، سوپاپ خروجی یک طرفه: قهوه بو داده با یک روش خاص و با سوپاپ خروجی یک طرفه. این دریچه خروجی اجازه می دهد تا گاز خارج شود، اما نمی تواند وارد شود. نیازی به فاز ذخیره سازی جداگانه نیست، اما به دلیل فرآیند انحطاط، مقدار کمی طعم وجود دارد. از تشکیل طعم فاسد جلوگیری می کند، اما نمی تواند از دست دادن عطر جلوگیری کند.

4، بسته بندی تحت فشار: این گران ترین راه است، اما می تواند قهوه را برای دو سال صرفه جویی کند. پس از چند دقیقه پخت، قهوه می تواند بسته بندی شده با خلاء باشد. پس از اضافه کردن برخی از گاز بی اثر، بسته بندی برای حفظ فشار مناسب. دانه های قهوه تحت فشار قرار می گیرند، به طوری که می توانند عطر را بیش از چربی جریان دهند، بنابراین طعم نوشیدنی را بهبود می بخشد.