Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
چگونگی انتخاب بسته بندی آماده بسته بندی برای کیسه های ایستاده

چگونگی انتخاب بسته بندی آماده بسته بندی برای کیسه های ایستاده

Apr 26, 2018

چگونگی انتخاب قفسه آماده بسته بندی برای کیسه های ایستاده

بسته بندی مورد یا سینی برای کیسه های ایستادن، یک احساس خوب با کیفیت به صورت مرتب منتقل می شود. جعبه های آماده یا جعبه های سفارشی که بسته بندی ثانویه نامیده می شوند نیز به شناسایی نام تجاری ساده اجازه می دهند. هنگام انتخاب بسته بندی آماده برای قفسه های پلاستیکی stand up pouch shelf ready packaging.jpg ، بهتر است از پروژه موفق که توسط شرکت های شناخته شده شکوفا می شود یاد بگیرند. از مطالعه موردی، ما تصور می کنیم که نکات کلیدی و چگونگی همکاری بخش های فنی و بازاریابی برای حل مشکلات در کل فرآیند برای به دست آوردن یک راه حل بهتر است. در این مورد، تقریبا دو هفته طول می کشد تا هدف تصمیم گیری در ماشین بسته بندی مناسب را با انعطاف پذیری عملیاتی در کاهش هزینه ها به پایان برساند.

 


I. تنظیم هدف

هنگامی که بخش بازاریابی تصمیم به تغییر قالب بسته بندی به یک کیسه ی پایه ی جدید در جعبه یا سینی آماده ی قفسه می کند، همانطور که در بسیاری موارد، هنوز هم این سوال وجود دارد که آیا این بسته بندی آماده ی قفسه قابل دستیابی است یا خیر. بدین ترتیب دیگر بخش ها باید یک راه حل عملی را با در نظر گرفتن همه عوامل مانند هزینه، فضاهای بیرونی، راندمان ماشین آلات بسته بندی و مشکلات زمان و غیره ارائه دهند.  

ارائه اولیه کیسه های ایستاده توسط بازاریابی تعیین می شود، زیرا تصمیم می گیرد کی کی ها به فروشنده ارائه شوند. بنابراین، بازاریابی بهترین نتیجه را در این سوال دارد. بازاریابی فرض کنید بهترین انتخاب برای استفاده از کارتن hooded برای ایستادن کیسه است نه تنها آسان است که حذف، بلکه گرافیک عالی از سینی ارائه شده است.

با این طراحی، کیسه های خود را به طور پیوسته درون سینی قرار می گیرند. این یک ایده خوب است. با این حال، اپوزیسیون در نهایت سرنوشت ساز شد.

تأمین مالی، فرض کنید که کارتن های مخملی به راحتی چروک می کنند که به شدت هزینه می کنند. علاوه بر این، فضای بینظیر بین کاسه ایستاده در کارتن کاپوت با توجه به شکل مخروطی کیسه وجود دارد. بنابراین، هزینه حمل و نقل خرده فروشان را افزایش خواهد داد.

در عین حال مهندس پیشنهاد می کند که ماشین آلات برای تولید کارتن یا بسته بندی کارتن گران است. نه تنها این تجهیزات گران است بلکه اشغال فضای زیادی است که انعطاف پذیر نیست. بنابراین، راه حل که بخش مهندسی بدون تردید حذف می شود.

پس از بحث گرم، آنها از مهندسی خواستند که مسئولیت طراحی و بسته بندی کیسه های ایستاده را بر عهده بگیرند. بنابراین برای ادامه این مطالعه نیاز به یک هفته بیشتر است.

کارکنان مهندس تصمیم گرفتند به منابع منابع خارجی خود در شرکای خدمات تحقیق کنند زیرا آنها توسط کار، صندوق و زمان محدود می شوند.

دوم فرایند تکمیل مهندسی

در هفته آینده، گروه مهندسی نامه ای برای مشخصات طراحی پروژه به شرکای خدمات خود ارسال می کند تا پیشنهادات طراحی شده را که در زمان و فضای اشغال شده، انعطاف پذیر و کارآمد باشد، ارسال کنند. هر شریک خواسته می شود ایده های بسته بندی خود را با بودجه سرمایه گذاری دقیق ارائه دهد، زیرا این امر مربوط به امکان اجرای طرح است. پس از یک هفته، توصیه های متنوعی در مورد قالب مورد، الگوی بسته بندی در مورد و نوع تجهیزات وجود دارد. مهندسین پروژه با ایده یک پرونده RSC جذب می شوند که می تواند توسط کارمند معمولی مورد استفاده قرار گیرد. آن را انعطاف پذیری بسته بندی شده به صورت افقی توسط جعبه بسته بندی استاندارد خود قرار داده و به طور عمودی در هنگام نمایش داده شده و یا palletized.

در نهایت، این ایده در راه حل های مختلف بی نظیر است؛ زیرا آنها نیاز به اضافه کردن تجهیزات بسته بندی مکمل به خط تولید ندارند که به معنی کاهش چشمگیر در زمان و هزینه است.

II I راه حل های داخلی  

در جمعه هفته آینده، مهندسین بخش شغلی را انتخاب کردند که در خدمات با کیفیت و پشتیبانی فنی برای راه حل های تجهیزات قوی است. ماشین آلات جعبه بسته بندی و جعبه مهر و موم شده توسط فضای چپ یدکی چپ محدود بین بطری ایستاده و کیسه های palletizing محدود شده است. این دو تجهیزات باید با سرعت یکسان کار کنند تا اجاق گاز را از بین ببرند. با توجه به بازگشت کم سرمایه گذاری ماشین، آنها یک راه حل مناسب برای بسته بندی RSC را به صورت افقی را انتخاب می کنند، زیرا برای بسته بندی و نمایش عمودی کیسه های پلاستیکی کافی است. علاوه بر این، یک دستگاه مهر و موم ذوب داغ برای بسته شدن جعبه در بالا و پایین، یکپارچه شده است.

با کمک همه ادارات، پس انداز کل آنها تقریبا 2 میلیون سال در بر داشت. با این مطالعه مورد، ما امیدواریم که مفید باشد تا شما را به طور موثر در بسته بندی آماده بسته بندی کیسه های بسته بندی هدایت کنید.