Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بازتاب ویژگی های حفاظت از محیط زیست

بازتاب ویژگی های حفاظت از محیط زیست

Jan 19, 2018

در زمینه راحتی غذاهای سریع، غذاهای فوری غذاهای پخته ماندگار مدت زمان طولانی، فن آوری بسته بندی بالغ تر است، بنابراین منطقه اساسی نیز بخشی از بخش بزرگی از فست فود را اشغال می کند. برای مواد غذایی راحت، مواد بسته بندی و بسته بندی بدون شک دو هدف عمده توجه هستند. در حال حاضر نان فوری و نان فوری فوری و سایر غذاها، بسته بندی فنجانهای پلی اتیلن دوبار بدون شک یک روند است که نه تنها ویژگی های "راحتی واقعی" را نشان می دهد بلکه ویژگی های حفاظت از محیط را نیز نشان می دهد. همانطور که برای نودل و سایر محصولات، فرم جدید بسته بندی خواهد شد تعقیب یک جهت کسب و کار، فنجان مربع، جام هشت ضلعی و بسته بندی دیگر ممکن است بیشتر و بیشتر در بازار است.

برای محصولاتی که نیاز به پر کردن دارند، ظروف و سایر محصولات خانواده (از قبیل راحتی، برنج، و دیگر محصولات) به دلیل محصولات قوی منطقه ای خود در تولید انبوه، برای رسیدن به آن دشوار است که نیاز به کسب و کار و تامین کنندگان مرتبط با یکدیگر دارند تلاش های بیشتر برای غلبه بر مشکلات فنی.

برای محصولات فنجان لعاب و راحتی محصولات فن های مشابه، پیگیری تولید بازدهی بالاتر، کمتر دشوار است. اگر 150 کيلوگرم سرعت توليد ماشين آلات بسته بندي نودل فوري بتواند به 275 کيلوگرم در ميليون افزايش يابد که معادل تقريبا دوبرابر توليد است که بدون شک سود بيشتري را براي سازنده ايجاد مي کند.

استفاده گسترده از اجاق های مایکروویو برای ترویج توسعه بسته بندی مواد غذایی مایکروویو، که به کسب و کارهای مواد غذایی نیاز دارد تا از بسته بندی مناسب برای مایکروویو با کیفیت بالا استفاده کنند. برای مواد بسته بندی مواد غذایی مایکروویو، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر سرما، مقاومت در برابر روغن، بهداشت، نیاز اساسی است. در حال حاضر، پلی پروپیلن (PP) مواد بسته بندی ترجیحی برای بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی فوری است. در عین حال، مواد بسته بندی بیشتر برای بسته بندی مایکروویو از طریق تلاش های خسته کننده توسط تامین کنندگان بسته بندی برای دستیابی به قابلیت های بیشتر به کار می روند.