Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
نحوه استفاده از کیسه های آماده برای بسته بندی اسنک

نحوه استفاده از کیسه های آماده برای بسته بندی اسنک

May 11, 2018

شش نقش مهم که بطری های ایستاده در بسته بندی مواد غذایی اسنک بازی می کنند.

  کیسه های آماده برای بسته بندی مواد غذایی باعث راحتی زیادی برای تولید کنندگان، خرده فروشان و مصرف کنندگان می شود. همچنین توسعه صنایع غذایی میان وعده را توسعه می دهد. داده ها در طی پنج سال گذشته نشان می دهد که بخش میان وعده رشد مناسبی در خرده فروشی داشته است. این روند بازار ناگزیر با تغییرات رفتار مصرف کننده مرتبط است. مصرف کنندگان هزاره ای علاقه مند به خوردن بیشتر از سایر نسل ها، زمانی که توسط برنامه شلوغ هدایت می شوند. از آنجا که   سبک زندگی سه وعده غذای روزانه دیگر با زندگی هزاره ها همخوانی ندارد، میان وعده های پیش ساخته شده در کیسه های مختلف میان وعده باعث می شود که آنها گزینه های بیشتری را برای نیازهای خود برای استفاده مجدد و یا استفاده از خانواده فراهم کنند. با این حال، آنها تلاش می کنند با استفاده از میان وعده های پروتئینی و میان وعده های غذایی به عنوان یک جایگزین برای یک وعده غذایی سریع و سالم، تعادل ایجاد کنند.

گزارش روند روند تغذیه ملی نشان داد که سه نوع روند در بخش های میان وعده قابل مشاهده است:

  1. میان وعده پروتئین مانند گوشت گاو جریکو، آجیل خشک شده و میله های تغذیه همیشه در تقاضای بالا هستند؛

  2. میان وعده های سالم مانند میوه، سبزیجات و غذاهای خشک شده سریعتر از چیپس های آب نبات یا سیب زمینی افزایش می یابند

  3. قالب های بسته بندی مناسب مانند کیسه های سبک خیاطی با زیپ مجدد، کیسه های سرگردان انتخاب های خود را برای مصرف کنندگان در راه هستند.

روند snacking به بخش های ذکر شده محدود نمی شود، زیرا این دسته به علت ظهور محصولات جدید برای رشد نیازهای snacking گسترش می یابد. برای درک این تغییر در عادت میان وعده، صنایع میان وعده را برای پیشگیری از مشکلات پیش رو آماده کرده و اقدامات مستقیم در بسته بندی کیسه و توسعه خط تولید جدید را انجام خواهد داد.

 

هر کدام از انواع میان وعده، راحتی هنوز به عنوان نقطه اصلی برای فروش خرده فروشی میان وعده در قالب غذا و بسته بندی است. همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است، بسته بندی انعطاف پذیر باقی می ماند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، در حالی که کیسه های ایستاده رتبه بندی نشده است. 2 در میان 5 نوع برتر برای بسته بندی میان وعده. biscotti packaging.jpg

پنج نوع بسته بندی شده برای میان وعده

سال

2010

2011

2012

2013

2014

2015

بسته بندی انعطاف پذیر

1224

1374

1617

1546

1717

1556

کیسه های بسته

214

323

252

275

380

477

مشخص نشده است

213

182

130

90

97

32

کامپوزیت

55

97

83

62

53

60

کیسه انعطاف پذیر

59

37

80

60

58

93


بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های راحت استفاده از کیسه های ایستاده برای بسته بندی های میان وعده:

  1. می تواند از کیفیت اصلی مواد غذایی محافظت کند و به حفظ ظاهر مطلوب محصولات میان وعده کمک کند. بسته بندی اولیه کیسه های پلاستیکی انعطاف پذیر می تواند برای محافظت در برابر محتوای داخلی باشد. مواد غذایی در کل فرآیند گردش، حمل و نقل، بارگیری و تخلیه، حمل و نقل و ذخیره سازی آسان است.

2. کیسه مانع بالا می تواند دوره ذخیره سازی مواد غذایی را برای یک عمر طولانی مدت گسترش دهد. در کل روند گردش خون، کیفیت غذا تغییر خواهد کرد و بدتر خواهد شد. خود غذا دارای مقدار مشخصی از مواد مغذی است که شرایط اساسی تولید و باز تولید باکتری ها، قالب ها و مخمر است. هنگامی که درجه حرارت و moisutre در کیسه بسته شده مناسب برای آنها برای تکثیر، مواد غذایی خراب و خراب است. همچنین هنگامی که مواد غذایی به طور مستقیم در معرض نور خورشید قرار می گیرند، اکسیداسیون، تغییر رنگ، طعم و غیره باعث می شود که غذا آسان شود. این همان چیزی است که مزایای کیسه های مانع از بی عدالتی، رطوبت و نور از عوامل محیطی می شود و مدت زمان ذخیره مواد غذایی به طور موثر می تواند گسترش یابد.

3. بسته بندی مواد غذایی در کیسه های میان وعده مناسب برای باز کردن بازار جدید است. به عنوان مثال، نیش biscotti به راحتی فروش می شود و تبدیل به یک غذای میان وعده عجیب و غریب محبوب برای famililes محلی است. بسته بندی ساده کیسه های کاغذی محدود نمی شود بلکه می تواند به بازار خارج از آتلانتا برسد زیرا کیسه کاغذ ضد رطوبت ندارد و به راحتی با سرازیر کردن کیسه بسته می شود. در این مورد، یک کوکی خوب در طی 24 ساعت با اکسیداسیون آسان است. برای گسترش محصول، دامنه و مخاطب، مالک برند استفاده از کیسه ایستاده با طراحی جدید را انتخاب می کند. با توجه به مانع و کیفیت مجدد با ziplock، کیسه بسته بندی جدید، هوادهی و رطوبت است. عمر مفید بیسکویت ها بیش از یک هفته گسترش می یابد و مصرف کنندگان خارج از آتلانتا از این میان وعده های سالم و خوشمزه لذت می برند. در این مثال، کیسه های ایستاده نقش مهمی را برای کسب و کار کوچک شروع کسب زمانی که آنها را از طریق فروشگاه آنلاین فروش و تحویل توسط فرستنده آنلاین مانند آمازون.

4. جلوگیری از آلودگی مواد غذایی، غذای مناسب پخت و پز و فن آوری بسته بندی ویژه. هنگامی که غذا در گردش است، غذا به راحتی با تماس با ظرف و دست انسان آلوده می شود. غذا بعد از بسته بندی می تواند از این پدیده جلوگیری کند، که برای سلامتی مصرف کنندگان مفید است.

5. کیسه های Doypack می تواند فروش میان وعده را با دیدار با تقاضای مصرف کنندگان برای اندازه بسته های مختلف ترویج کند. همانطور که توسط گزارش Mistry اشاره شد، مصرف کنندگان جوان و فعال تمایل دارند بسته کوچکتر را در نظر بگیرند، زیرا اکثر آنها تنها هستند یا فرزند ندارند. بسته تک خدمت انتخاب آنها زمانی است که آنها مشغول سفر، کاوش و یا شروع کار هستند. کیسه انعطاف پذیر، توانایی در برآوردن نیازهای خود را برای اندازه بسته یکپارچه و خانواده دارد. علاوه بر این، سوراخ چسبنده قابل حمل، زیپ مجدد قابل تنظیم، دریچه دیافراگم، سوراخ خروجی می تواند نیازهای مختلف خود را برای بسته بندی کیسه ها تامین کند.

6. کیسه های ایستاده دارای دو طرف (جلو و عقب) برای طراحی گرافیک، لوگو و اطلاعات نام تجاری. این مخصوصا برای یک میان وعده تازه توسعه یافته مفید است، تمام پانل frnot را می توان با گرافیک با کیفیت بالا چاپ کرد که بر روی نقطه فروش میان وعده شما تمرکز دارد. از آنجایی که مشتریان تصمیم خود را در مدت بیش از 5 ثانیه دریافت می کنند، تنها کیسه های میان وعده قابل توجه می توانند از بقیه جدا شوند. اگر شرکت بودجه کافی برای تبلیغات نداشته باشد، مالک تجاری باید بیشتر در طراحی بسته بندی در ارتقاء نقطه تماس برند تمرکز کند. برای استفاده از کیسه های ایستاده برای بسته بندی اسنک یک راه حل کارآمد و مقرون به صرفه برای آنها خواهد بود.


تصاویر زیر برخی از کیسه های بسته بندی برای صنعت غذاهای میان وعده توسط Supouches Packaging Ltd.


snack food packaging.jpg snack bar packaging.jpg