Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
نقش ایمنی و بهداشت مواد غذایی

نقش ایمنی و بهداشت مواد غذایی

Jan 19, 2018

گاهی اوقات کیسه های فویل نه تنها یک لایه از فویل آلومینیومی هستند، در شرایط عادی کامپوزیت از مواد مختلف از یک کیسه است، اندازه و ضخامت متفاوت است، بسته به نوع محصولات بسته بندی ممکن است.

لایه خارجی کیسه فویل آلومینیومی به مواد نایل متعلق است. این نوع از مواد، جوهر کردن را آسان می کند. چسبندگی جوهر قوی، رنگی و دشوار است پوست، عمر طولانی، بنابراین نایلون به طور کلی استفاده می شود. لایه دوم فویل آلومینیومی است و فویل آلومینیومی مواد فلزی است که می تواند به طور موثر تاثیر نور بر روی کالاها، به ویژه مادون قرمز و غیره را مسدود کند. بیشتر در داخل به طور کلی درجه حرارت بالا است، فیلم پخت و پز نیویورک، شبیه به فیلم پلی اتیلن، اما مقاومت در برابر دمای بالا، تغییر نخواهد کرد، اما همچنین دارای مقاومت بسیار خوبی در روغن، در حالی که مسدود کردن اشتعال پذیری، به دلیل آن است که نسبتا نزدیک با روغن

فویل آلومینیوم تحت حفاظت از مواد دیگر، به طوری که دوام عملکرد آن را می توان منعکس شده است.

برای شرکت های تولید مواد غذایی و بازاریابی، کیسه های خلاء مواد نامنظم نمی توانند نقش مهمی در حفاظت از ایمنی و بهداشت مواد غذایی ایفا کنند، برای نگهداری و حمل و نقل مواد غذایی منجر نمی شود، در عین حال، بوی و طعم مانند تاثیر کیفیت به بازاریابی مواد غذایی منجر نمی شود. برای مصرف کنندگان معمولی، کیسه های خلاء نامنظم باعث تولید مواد سمی می شوند که مواد غذایی را آلوده می کنند و به سلامت کاربر آسیب می رسانند. بنابراین، کیفیت کیسه های خلاء مواد غذایی، اما آسیب بسیار بزرگ است.