Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه های مواد غذایی بسته بندی کنجاله اسنک

کیسه های مواد غذایی بسته بندی کنجاله اسنک

Mar 13, 2018

این فیلم برای استفاده از کیسه های مواد غذایی در پاپ کورن، بسته بندی براق خوراکی استفاده می شود


به طور معمول سه نوع فرمت بسته بندی برای بسته شدن کیسه های مواد غذایی در هنگام استفاده از تراشه ها، پف ها، پاپ کورن، بسته بندی برنج ها وجود دارد.

pretzel packaging.jpg

1، کیف های انعطاف پذیر کیسه های انعطاف پذیر:

شکل فله بدون پر کردن هرگونه کارکرد گاز یا خلاء، می تواند نیاز به عمر مفید را با توجه به مواد مانع مختلف اضافه شده به مواد بسته بندی برآورده سازد.

2، بسته بندی انعطاف پذیر از هوا پر شده:

از بسته بندی نهایی به داخل هوا بردارید تا از خوردن غذای پف شده خرد شود. انتخاب عمومی از مواد چسبی خوب برای جلوگیری از شکستن کیسه بسته بندی.

3، کیسه های انعطاف پذیر کیسه نیتروژن را پر می کند:

گاز نیتروژن برای جلوگیری از اکسیداسیون و خراب شدن غذاهای سرخ شده استفاده می شود و مواد بسته بندی مربوطه داراي خصوصیات مانع به نیتروژن و اکسیژن هستند و بیشتر آنها فیلم های آلومینیوم کامپوزیت هستند.

ساختار فیلم مشترک مواد بسته بندی:

1، KOPP / VMOPP / LDPE:

این برای بسته بندی چیپس سیب زمینی استفاده می شود، با حرارت دادن خوب، مسدود کردن اکسیژن و نور. عمر مفید می تواند بیش از یک سال طول بکشد. اگر شارژ نیتروژن دوباره اعمال شود، عمر مفیدتری را به دست خواهد آورد.

2، BOPP / VMPET / CPP (یا PE)، فیلم BOPP / PE / VMPET / CPP coextruded، OPP / PET / AL / CPP:

این در بسته بندی مواد غذایی پف شده استفاده می شود که دارای مزایای استفاده از آب بندی، سایه زنی، مقاومت در برابر روغن و غیره می باشد. هنگامی که با MAP (بسته بندی محفظه اصلاح شده) استفاده می شود، عمر مفید آن بسیار طولانی خواهد بود.

3، BOPP / VMCPP، PET / VMCPP:

اغلب در بسته بندی مواد غذایی گسترش یافته مانند چیپس سیب زمینی استفاده می شود. هزینه دو ماده نسبتا کم است، اما عمر مفید آن کمی کوتاهتر است. مقاومت در برابر اکسیژن مواد، مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر نور، روغن، عطر و ظاهر tinggua، رنگ روشن، کم هزینه، در میان آنها، BOPP، PET و VMCPP بهتر است، BOPP خوب چاپ، براق. VMCPP داراي مانع بهتر، مقاومت در برابر رطوبت و مقاومت خوب روغن نسبت به CPP است.

stand up food bags.jpg

Supouch می تواند فیلم های چند لایه را در بالا ذکر شده برای نیازهای خاص شما بسته به نوع بودجه پروژه بسته بندی خود را ارائه دهد. ما چاپ سفارشی برای کسب و کارهای خصوصی خصوصی lable را پذیرفته ایم و مارک های شناخته شده را تاسیس می کنیم. محصولات نهایی را می توان از کیسه های مواد غذایی، کیسه های بالش یا کیسه های کیسه های پایین تر استفاده کرد.