Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
مقاومت در برابر حرارت، چقرمگی، انعطاف پذیری را افزایش می دهد

مقاومت در برابر حرارت، چقرمگی، انعطاف پذیری را افزایش می دهد

Jan 19, 2018

کیسه زیپ پی وی سی، مواد اصلی PVC، رنگ روشن، مقاومت در برابر خوردگی، با دوام، با توجه به افزایش روند تولید plastifiers، عوامل ضد پیری و برخی از مواد سمی دیگر سمی برای افزایش مقاومت در برابر حرارت، سختی، انعطاف پذیری و غیره. ، بنابراین محصولات آن معمولا لوله ذخیره سازی پی وی سی از مواد غذایی و دارو نیست. این پانچ پی وی سی محبوب در جهان امروز، بسیار محبوب پانل تزئینی پی وی سی است و همچنین به طور گسترده ای به عنوان مواد مصنوعی استفاده می شود.

کاربرد جهانی آن در رده دوم کامپوزیت قرار دارد. طبق آمار، تنها در سال 1995 حدود 5 میلیون تن PVC در اروپا تولید شد و مصرف آن 5.3 میلیون تن بود. در آلمان تولید و مصرف PVC حدود 1.4 میلیون تن است. PVC در حال تولید و استفاده در سراسر جهان با نرخ رشد 4٪ است. نرخ رشد PVC در آسیای جنوب شرقی در سال های اخیر به ویژه قابل توجه است، به خاطر نیاز فوری برای همه کشورهای آسیای جنوب شرقی برای انجام ساخت زیرساخت ها. از موادی که می توانند فیلم های سطح سه بعدی تولید کنند، PVC مناسب ترین مواد است.

این شرکت در واقع در:

PVC (پلی وینیل کلرید)، ساختار ساده مونومر CH2 = CHClpvc مواد از طیف گسترده ای از مواد استفاده می شود، عمدتا برای تولید: پانل پی وی سی فوم، سقف پی وی سی، لوله های پی وی سی، PVC پی وی سی، و غیره، و موضوع لوله، کابل عایق، پنجره های پلاستیکی و درب، کیسه های پلاستیکی و غیره. و عملکرد پردازش خوب، هزینه های تولید پایین، مقاومت خوردگی، عایق و غیره.