Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بی رنگ، بی بو، بی مزه، غیر سمی

بی رنگ، بی بو، بی مزه، غیر سمی

Jan 19, 2018

کیسه مواد پلاستیکی کیسه: پلاستیک در جامعه مدرن ما یک ماده ضروری است، تا ماهواره، هواپیما، به پایین گوشی، قلم توپ نقطه. پلاستیک در همه جا، این پلاستیک محصولات پتروشیمی است. فیلم پلاستیکی یکی از انواع است، کیسه های پلاستیکی کیسه های پلاستیکی ساخته شده از کیسه های پلاستیکی شنگ. پلاستیک ساخته شده از کیسه های پلاستیکی تقریبا پنج نوع است:

(1) پلی وینیل کلراید (PVC) در دهه های 1950 و 1960، بیشتر کیسه های پلاستیکی ما از پلی وینیل کلر ساخته شده است. از آنجا که آنها حاوی مواد افزودنی برای بهبود پردازش و پلاستیک ها برای افزایش انعطاف پذیری فیلم هستند، این مواد افزودنی سمی نیستند، در غذا پوشیده نمی شوند، بنابراین علاوه بر سمی بودن فیلم سمی غیر سمی برای بسته بندی، دیگر به ندرت در بازار دیده می شود.

⑵ فیلم پلی اتیلن کم (HDPE) HDPE به طور کلی برای مکان های کششی و غیر قابل نفوذ استفاده می شود. فیلم HDPE نیز معمولا در کیسه های کالا، کیسه های مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. الزامات زندگی روزمره از قدرت بالا، ضدآب خوب و کیسه های نفوذ پذیری خوب در این محصول استفاده می شود.

⑶ پلی اتیلن با فشار بالا (LDPE) LDPE ساخته شده با خواص اپتیکی خوب، قدرت، انعطاف پذیری، انسداد و انعطاف پذیری بویایی و ثبات شیمیایی. با توجه به عملکرد و پردازش عالی آن، همراه با غیر سمی آن، قیمت نسبتا کم است، اکثریت استفاده فعلی از کیسه های پلاستیکی این نوع محصول.

فیلم پلی پروپیلن (BOPP) BOPP یک فیلم پلی پروپیلن دو طرفه گرا است و یک ماده مهم بسته بندی انعطاف پذیر، بی رنگ، بی بو، بی مزه، غیر سمی و دارای استحکام کششی بالا، استحکام ضربه، استحکام، سختی و شفافیت خوب است. فیلم BOPP پس از درمان قرن، سازگاری چاپ خوب، شما می توانید رنگ چاپ و ظاهر زیبا، که اغلب به عنوان یک ماده مواد جامد فیلم استفاده می شود. در حال حاضر غذای رنگارنگ، فیلم بسته بندی سرد نوشیدنی BOPP است.

⑸ دیگر فیلم پلاستیکی: پلی استر، پلی استایرن و فیلم های کامپوزیت