Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
دستگاه پر کننده کیسه های مواد غذایی|کیسه مهر و موم 3 جانبی

دستگاه پر کننده کیسه های مواد غذایی|کیسه مهر و موم 3 جانبی

MOQ: 5000PCS صدور گواهینامه: BRC ، FDA ، بسته بندی ایزو: 1000 قطعه / مورد روی پالت زمان تحویل: 14-37 روز از تأیید آثار هنری
پرداخت: L / C ، T / T ،

شرح

درباره سه کیسه سیلر جانبی و دستگاه پر کردن کیسه مواد غذایی بیاموزید

کیسه مهر و موم سه طرفه (3 جانبی) نیز کیسه ای مسطحی نامیده می شود که دارای مشخصات سه طرف کیسه ها با اندازه گیری یکنواخت در آب بندی می باشد. فقط یک طرف کیسه باز خواهد ماند که توسط آن مهر و موم می شوددستگاه بسته بندی اتوماتیک کیسه ای. کیسه های مهر و موم شده سه طرفه با تجهیزات موجود دستگاه پر آب بسته بندی بسیار کار می کنند.

بارزترین مزیت کیسه تخت این است که آنها دارای&ldquo هستند؛ ویژگی هایی در حالی که کیسه های سبک دیگر قادر به مقایسه با آنها نیستند. بنابراین ، مصرف کنندگان می توانند بهترین استفاده را از کیف داشته باشند. از طرف دیگر ، کیف سه تخته در مقایسه با کیسه های سبک دیگر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. سادگی کیف های مسطح Supouch باعث صرفه جویی در وقت و زمان زیادی برای سرمایه گذاری در تبلیغات دیگر می شود.

Supouch طیف گسترده ای از مواد را برای انتخاب شما مانند مواد پلیمری یا فلزی ، کاغذ کرافت ، مواد لمینیت و غیره فراهم می کند ، احتمالاً ، شما هیچ ایده ای برای انتخاب نوع مواد برای کیف خود ندارید. Don&rsquo نگران نباشید. Supouch یک تیم قوی برای ارائه پیشنهادات به شما دارد تا بتواند متناسب با کالای مورد نظر برای بسته بندی ، در انتخاب مناسب ترین مواد کیف کمک کند. علاوه بر این ، ما می توانیم اضافه کنیمبرچسب های کیسه غذابا اطلاعات شرکت خود در مورد کیسه مورد نیاز خود. به جز سه کیسه مهر و موم جانبی Supouch می تواند کیسه های سبک دیگری را نیز بپذیردکیسه را با بسته بندی اسپوت بایستید,کیسه های توپی جانبی ، کیسه های کف تخت ، کیسه کاغذ کف کرافت با پنجره و غیره. در یک کلام ، می توانید روی این حساب حساب کنید که Supouch می تواند راه حل های معقولی از کیسه های مناسب برای دستگاه بسته بندی مواد غذایی شما ارائه دهد و محصول شما را در بازار جذاب تر و رقابتی تر کند. .

پرداخت: L / C ، T / T ،

Hot Tags: دستگاه پر کردن کیسه های مواد غذایی|کیسه آب بندی 3 طرفه ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، طراحی ، بهترین ، سفارشی ، برای فروش

ارسال درخواست