Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
مات سفارشی چاپ قهوه ایستادن تا کیسه مانع زیپ با شیر و قلع قلم

مات سفارشی چاپ قهوه ایستادن تا کیسه مانع زیپ با شیر و قلع قلم

56. کیسه های قهوه برای فروش قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان است. کیسه های کاغذی کرافت در حال تبدیل شدن به ظروف محبوب قهوه در بازار فعلی است، زیرا می تواند طعم اصلی قهوه را حفظ کند. ما می توانیم رنگ های غنی از جمله براق و براق مات با ...

شرح

کیسه های قهوه برای فروش

قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان است. کیسه های کاغذی کرافت در حال تبدیل شدن به ظروف محبوب قهوه در بازار فعلی است، زیرا می تواند طعم اصلی قهوه را حفظ کند. ما می توانیم رنگ های غنی از جمله براق و براق مات با اندازه های متنوع از 1lb به 10lb برای دیدار با نیازهای مختلف مشتری ارائه. ما مواد با کیفیت بسیار عالی مانند کاغذ کرافت، فیلم های فلزی، لمینیت فویل آلومینیوم، مواد بسته بندی با مانع بالا و فیلم مانع مخلوط که کاملا بی خطر و محیط زیست هستند. کیسه های قهوه ما با یک شیر آب یا یکبار تهیه می شود که می تواند قهوه را تازه نگه داشته و آن را از رطوبت حفظ کند تا عمر مفید آن را افزایش دهد.

در مقایسه با کیسه بسته بندی پلاستیکی سنتی PET، بسته بندی قهوه بسته بندی مات به طور فزاینده ای خوشامد می گوید، زیرا به نظر می رسد که به نظر مشتری عالی تر می شود و احساس می شود. با افزودن کراوات قلع و طراحی زیپ مجدد، قهوه به شدت از حرارت، اکسیژن و نور UV محافظت می شود.

این چیزهایی است که در حال حاضر مهم است. بسته بندی خارجی کیسه های قهوه نقش فروش قهوه را ایفا می کند. بسته بندی های شرکت در تورنتو اهمیت زیادی برای بسته بندی کیسه های قهوه ای دارند که در آنها موفقیت های بزرگی در زمینه صنعت قهوه کسب می کنند.

Hot Tags: مات سفارشی چاپ قهوه ایستاده زیپ کیسه مانع با شیر و قلع کراوات، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست