Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
قهوه ماته سیاه قهوه سوار با شیر

قهوه ماته سیاه قهوه سوار با شیر

59 مات کیسه های قهوه سیاه بسیاری از مشتریان ما اغلب با ما مشورت می کنند که کدام سبک کیسه بهترین انتخاب برای بسته بندی قهوه است. با بیش از 20 سال در بسته بندی انعطاف پذیر، ما بیش از همه خوشحال می شویم که جزئیات سبک های کیسه های مختلف را برای کمک به انتخاب شما مناسب بدانیم.

شرح

مات کیف چرم سیاه و سفید

بسیاری از مشتریان ما اغلب با ما مشورت می کنند که کدام سبک کیسه بهترین انتخاب برای بسته بندی قهوه است. با بیش از 20 سال در بسته بندی انعطاف پذیر، ما بیش از همه خوشحال می شویم که جزئیات سبک های کیسه های مختلف را برای کمک به شما در انتخاب درست انتخاب کنیم.

کیسه های پلی کربنات جانبی و کیسه های کمربند پایینی احتمالا به طور گسترده ای در بسته بندی قهوه استفاده می شود. این سبک هایی که دارای مانع بالا هستند و برای پر کردن و مهر و موم آسان است. آنها مخصوص قهوه برای حفظ طعم و طعم اصلی خود طراحی شده است. آنها در بسیاری از سالها در بازار حضور داشته و با استفاده از زیپ در بالای صفحه قرار دارند یا نه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف.
بدون شک، قفل سیلور سیلور استیل مایلار، کیسه های ایستاده و کیسه های بسته بندی شده نیز انتخاب خوبی برای بسته بندی قهوه می باشد. سبک های مختلفی از پایین وجود دارد که آیا یک گلدوزی گرد یا K یا پایین چنگال درست است. نه تنها سبد خرید شما یک گزینه نمایش را فراهم می کند، بلکه شما می توانید اطلاعات محصول یا برچسب تبلیغاتی را در جلوی و پشت کیسه قرار دهید.

Hot Tags: قهوه مات چاودار قهوه با کیسه شیر، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست