Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
Doypack آلومینیوم مات با کیسه ای با شیر و قلع

Doypack آلومینیوم مات با کیسه ای با شیر و قلع

60. کیسه های قفل فلزی مات فلزی برای بسته بندی قهوه حق بیمه کیسه های مختلف برای انتخاب شما وجود دارد: آلومینیوم مینا doypack کیسه ایستاده، کیسه های قفل فلزی فلزی، کیسه های پلی اتیلن، کیسه های مواد لمینیت و غیره برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف. از جمله شیک ترین ...

شرح

کیسه های قفل فلزی مات فلزی برای بسته بندی قهوه حق بیمه


کیسه های سبک مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد: آلومینیوم مود آلبوم doypack، کیسه های قفل فلزی قفل، کیسه های فویل پلی کپی، کیسه های مواد لمینیت و غیره برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف. از جمله گزینه های شیک ترین برای بسته بندی قهوه، کیسه های جانبی ماست که از غذای رطوبت یا انفجار تا اکسیژن تا حد زیادی محافظت می کند. احتمالا بالای کیسه های قهوه ممکن است به طور انعطاف پذیری نباشد، طراحی قلاب قلم موثر این مشکل را حل کرده است، زیرا می تواند هوا را از بین ببرد که می تواند مواد غذایی را بدتر کند.

برای کسب و کار، کیسه های قهوه قلم قلع راه حل ارزان تر برای بسته بندی است که برای شما مفید است برای معرفی به مشتریان. این می تواند غذا تازه برای چند روز نگه داشته و آسان به شما اجازه می دهد به راحتی مهر و موم کیسه. و نمایش پانل ها یک گزینه عالی برای نمایش محتویات هستند. کیسه های مختلف کیسه ای در دسترس هستند از اندازه 1oz به 5oz 8oz 10oz حداکثر تا 50lb. ما بیش از 20 سال تجربه در زمینه بسته بندی قهوه حق بیمه داریم.

Hot Tags: آلبوم doypack مات، کیسه ای با شیر و قلع کراوات، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست