Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
قهوه ای مات فویل بالای قهوه با کیسه های زیپ با دیافراگم شیر و زیپ

قهوه ای مات فویل بالای قهوه با کیسه های زیپ با دیافراگم شیر و زیپ

57. کیسه های قهوه ای موریار اکثر مردم نمی توانند یک روز جدید را بدون داشتن فنجان قهوه تصور کنند. عوامل زیادی برای ساخت یک فنجان قهوه مناسب وجود دارد. کیسه های بسته بندی مواد غذایی نقش مهمی را ایفا می کنند. پس از قرار دادن دانه های قهوه برشته شده به کیسه های قهوه مایلار ...

شرح

کیسه های قهوه ای ماریار

اکثر مردم نمی توانند یک روز جدید را بدون داشتن فنجان قهوه تصور کنند. عوامل زیادی برای ساخت یک فنجان قهوه مناسب وجود دارد. کیسه های بسته بندی مواد غذایی نقش مهمی را ایفا می کنند. پس از قرار دادن دانه های قهوه ای بو داده به کیسه های قهوه مایلار، تعداد زیادی از دی اکسید کارتن از کیسه آزاد می شود. نه تنها دی اکسید کربن موجب انفجار کیسه های قهوه می شود، بلکه باعث ایجاد اکسیداسیون دانه های قهوه می شود که بر طعم اصلی تاثیر می گذارد.

با در نظر گرفتن این مشکل، یک دریچه تخلیه یک طرفه اضافه می کنیم که برای آزاد کردن دی اکسید کربن خارج از کیسه مفید است. در ضمن، همچنین می تواند دی اکسید کربن خارج از کیسه را آزاد کند پس از آن که فشار داخلی به سطح پایین تر برای حفظ عطر قهوه در کیسه قهوه می رسد. این به این دلیل است که شما می توانید عطر و طعم قهوه در هنگام سوار شدن به قهوه در سوپرمارکت بویید. امروزه در بسیاری از بسته بندی های بسته بندی فویل، شیر دگرسانی به طور خاص به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.

Hot Tags: مانع بزرگ مات فویل قهوه ایستاده زیپ زیپ با دریچه گاز و زیپ، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست