Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
8 OZ مات کرافت کاغذ قهوه Doypack زیپ با شیر

8 OZ مات کرافت کاغذ قهوه Doypack زیپ با شیر

58 بسته بندی قهوه خصوصی برچسب با افزایش آلودگی محیط زیست، کیسه کاغذ کرافت تبدیل به جایگزینی محبوب تر از کیسه های پلاستیکی سنتی می شود. کیسه های کاغذی از چوب ساخته شده است که می تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد. با اضافه کردن کیسه های کاغذی قابل استفاده مجدد، آنها قابل بازیافت، ...

شرح

بسته بندی قهوه خصوصی برچسب

با افزایش آلودگی محیط زیست، کیسه کاغذ کرافت تبدیل به جایگزینی محبوب تر از کیسه های پلاستیکی سنتی می شود. کیسه های کاغذی از چوب ساخته شده است که می تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد. با اضافه کردن کیسه های کاغذی قابل استفاده مجدد، آنها قابل بازیافت، زیست تخریب پذیر، محیط زیست، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه می باشند. بنابراین کیسه کاغذ به شدت از طبیعت محافظت می کند.

کیسه های کاغذی در بازار فعلی چیزی از رواج و نماد وضعیت است. به خصوص در زمینه بسته بندی قهوه. این موجود برای سفارشی کیسه های فویل kraft ziplock با چاپ آرم خود را با بسته بندی برچسب های خصوصی است. با توجه به نیازهای مشتریان مختلف، خوب است که ما می توانیم کراوات قلع را در کیسه های ماتیم روشن خود اضافه کنیم.

این یک ایده بهتر خواهد بود با انتخاب کیسه های کاغذی با کیفیت بالا برای قهوه، میان وعده، آجیل، آب نبات، چای و غیره. از طریق تاثیرات بصری و احساس راحتی دست کیسه های کاغذی، من معتقدم که برای کسب و کار شما مفید خواهد بود.

Hot Tags: 8 oz مات کرافت کاغذ قهوه doypack زیپ زیپ با شیر، سفارشی، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست