Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
کیسه های قهوه ایستاده | roastar کیسه

کیسه های قهوه ایستاده | roastar کیسه

کیسه های قهوه ایستاده مانند کیسه های روستار برای بسته بندی قهوه Supouch Packaging دارای تجربه ای غنی از صنعت می باشد زیرا کیسه های روستاری در کیفیت برتر تولید کننده کیسه های قهوه را نگه می دارد. کیسه های قهوه ایستاده در طیف گسترده ای از اشکال، سبک ها، رنگ ها و مواد می آیند. ما ...

شرح

کیسه های قهوه ای شبیه به کیسه روستار برای بسته بندی قهوه است

Supouch Packaging دارای ثروت از تجربه صنعت می باشد، زیرا کیسه های روستاری در کیفیت تولید با کیفیت بالا کیسه های قهوه را نگه می دارد stand up coffee pouches.jpg . کیسه های قهوه ایستاده در طیف گسترده ای از اشکال، سبک ها، رنگ ها و مواد می آیند. طیف گسترده ای از کیسه های قهوه سفارشی شامل انواع مختلفی از اشکال مانند کیسه های قهوه جعبه های کاغذی، کیسه های قهوه، کیسه های کاغذی کراوات قلع، کیسه های قهوه ی قهوه، کیسه ی قهوه ی کیسه ای تخت با یقه ی عقول کشی یا غیر.

 

از عکس بالا می توان اثر چاپ را به جزئیات جزئی مشاهده کرد. این کیف کیسه ای 5 لیتری با رنگ پس زمینه سفید مات است. هنگامی که رنگ سفید مات با آرم و اطلاعات متنی براق مخلوط شده است، آن را به یک اثر بصری شدید و چشمگیر در رنگ و بافت ارائه می شود. اما همچنین به مصرف کننده یک اثر پاکیزه و شسته و رفته را نشان می دهد که برای مصرف کنندگان جذاب است و به روتختان موفق است. همانطور که توسط کیسه روستار نشان داده شده است roastar bags.jpg در فروشگاه آنلاین، آن را به عنوان یک نمونه برای چاپ سفارشی از glosse و ترکیب مات بر روی یک کیسه است، اگر شما نیاز فردی برای اثر متالیز شده، ما قادر به اطمینان از اثر چاپ ایستاده کیسه های قهوه خواهد شد خود را مورد نیاز است.

 

Supouch کاملا درک می کند که برای کمک به مشتریان برای انتخاب مناسب ترین شیوه های مواد و کیف برای قهوه حیاتی است. ما مواد با کیفیت عالی را به منظور طول عمر قهوه طولانی تر می پذیریم. در عین حال طعم اصلی و عطر و طعم قهوه را می توان حفظ کرد.  

صدور گواهینامه مواد غذایی توسط مواد خام صادر شده است

کیسه های قهوه را بپوشانید

FDA

BRC

SGS

CERTIFICATION.jpgسوالات متداول:

1. آیا می توانم کیسه های قهوه ایستاده را برای من سفارشی کنم؟

بله، ما طیف گسترده ای از کیسه های قهوه آزاد را با اندازه های سفارشی، قالب ها، مواد، چاپ و ویژگی های مناسب ارائه می دهیم. در واقع Supouch قادر به ارائه تمامی قالب های کیسه ای که توسط کیسه های روستار لیست شده است.

2. فرآیند کار در Supouch چیست؟

supouch packaging.jpg

3. مقررات سیستم کیفیت چیست که در Packo Supouch انجام می شود؟

سیستم های کیفیت ما ریشه در اصول ایزو و FDA GMP مورد نیاز است، و عناصر خاص شامل (اما نه محدود به) برنامه ها و سیاست های ذکر شده در زیر:

صلاحیت های تامین کننده / مواد اولیه؛ انتشار مستقل مواد مواد / مواد ورودی؛ کنترل سند / نامه های صدور گواهینامه / گواهینامه های تجزیه و تحلیل؛ GMP Practices & Requirements / برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه / کنترل آفات و حشرات / مقیاس و کالیبراسیون / مواد غذایی، آشامیدنی و سیاست های طلا و جواهر / تایید فرایند آب / سیاست های شیشه و پلاستیک؛ یادآوری محصول و یادآوری مدل / فرآیند بررسی ریسک / تامین کننده و حسابرسی مشتری / حسابرسی داخلی و شخص ثالث / مواد غیر سازگار / دارایی های محصول / مدیریت شکایت / اطلاعیه های تغییر مشتری و غیره


همانطور که اولین تامین کننده بسته بندی کیسه در چین است، ما مشتریان خود را تا حدودی مانند کیسه های روستار برای بیش از 20 سال خدمات رسانی کرده ایم. ما می توانیم ظرف دو هفته به سفارش 20 میلیون کیسه دست یابیم. این یک مزیت بزرگ است که مشتری ما می تواند از مزایای سود اضافی بهره مند شود.   در بازار اشباع شده با چای و قهوه مخصوص، بسته بندی هرگز مهم تر نبوده است. مصرف کنندگان انتظار دارند که یک تجربه سازگار از ابتدا تا آخرین نوشیدنی های گرم خود را بپوشانند. سازنده نیاز به اطمینان دارد که ظروف محصول را از تاریخ بسته بندی شده تا زمان مصرف حفظ خواهد کرد. این تجربه راحت را می توان با بسته بندی مناسب انجام داد. Supouch می تواند به شما در دستیابی به این هدف کمک کند تا سبک های مختلفی از کیسه های قهوه را بپوشید.

Hot Tags: کیسه روستار، سفارشی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، طراحی، بهترین، برای فروش

ارسال درخواست