Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
ایستاده زیپ کیف | بلوک پایین کیف | میان وعده بسته بندی

ایستاده زیپ کیف | بلوک پایین کیف | میان وعده بسته بندی

شرح

ایستادن به زیپ کیف کیف | بلوک پایین کیف | میان وعده بسته بندی

 

علاوه بر شوی زیپ کیف کیف کیف پایین بلوک است یکی دیگر از نوع کیسه های انعطاف پذیر برای بسته بندی مواد غذایی resealable. بسته بندی Supouch یکی از تامین کنندگان پیشرو در چین، ما شده اند تخصصی در زمینه بسته بندی بیش از 20 سال. زمين، در کیف پایین تخت تبدیل ماشین های ساخته شده در چین قیمت واحد برای بلوک پایین کیسه تا حد زیادی، که در آن به دست آوردن در برجستگی در بازار مواد غذایی باعث کاهش می یابد. یکی از نوآورانه ترین فرمت بیش از بیست سال گذشته است که ایده آل برای میان وعده بسته بندی مانند ذرت بو داده و چیپس و غلات و حبوبات و مواد غذایی حیوان خانگی، پودر کاکائو است.

 stand up zipper pouch.jpg

block bottom.png

از عکس زیر، ما می توانید ببینید سه شوی بوکس در سمت چپ (دو با ziplocks، یکی بدون) و کیسه پایین بلوک در سمت راست.  با پایین تخت و شکل عمودی آن با ثبات خوب حتی اگر محتوای کاهش می یابد کیسه پایین بلوک می تواند عمودی پایدار باقی، ما نیز آن شوی بوکس ممکن است. وقتی ایستاده در قفسه صفحه نمایش در فروشگاه آسان به انظار با چاپ گرافیکی بالا آمده است.

snack packaging.jpg  

رعد و برق بالای پایین بلوک کیسه های پلاستیکی در قیمت نسبتا پایین برای بسته بندی resealable و انعطاف پذیر است که مورد نیاز و embraced مصرف کنندگان اضافه می شود. بلوک پایین کیسه به عنوان ظرفیت داخلی بزرگتر از شوی همان کیسه های ziplock و آسان برای ذخیره و استفاده نیز بسیار محبوب در سال های اخیر است. آن همچنین می تونید با دستگاه بسته بندی مواد مانند بوکس بگر swifgy است که می تواند به طور خودکار بار، باز، پر کردن و ایستاده مهر و موم کردن با زیپ یا نه.

 block bottom pouch.jpg

در حالی که نوع قدیمی از مد افتاده بسته بندی مانند کاغذ جعبه نه پس که گرفتن توجه ممکن است می شود برای دلایل داده شده در بالا بسیاری از مواد غذایی شرکت غول کیسه پایین بلوک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی هیجان انگیز برای خود طعم تازه در میان وعده خطوط محصول را انتخاب کنید مصرف کنندگان به ندرت به اطلاع می دهد. آینده نگر برای شوی بوکس در سراسر ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و استرالیا و کانادا می شود امیدوار است با افزایش سطح قصد را به عمل و موارد موفقیت تولید کنندگان مواد غذایی مهم چند نشان داد است.

 

 


Hot Tags: ایستادن به زیپ کیف کیف | بلوک پایین کیف | میان وعده بسته بندی و سفارشی و تامین کنندگان و تولید کنندگان, طراحی, بهترین, برای فروش

ارسال درخواست