Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بسته بندی قهوه تخصص | کیف tenka

بسته بندی قهوه تخصص | کیف tenka

بلوک پایین قهوه کیسه های بسته بندی تخصص قهوه است؟ حدود 50 درصد از مصرف کنندگان ما تخصص قهوه را دوست دارد. ما چه مشتریان گرامی و چه آن توسط تخصص برخلاف قهوه تجاری بمعنی شدین؟ آنها اغلب متشبثین کوچک است که افتخار بزرگ را به فروش می رسد...

شرح

بلوک پایین قهوه کیسه های بسته بندی تخصص قهوه است؟ ?

 specialty coffee packaging.jpg

حدود 50 درصد از مصرف کنندگان ما تخصص قهوه را دوست دارد. ما چه مشتریان گرامی و چه آن توسط تخصص برخلاف قهوه تجاری بمعنی شدین؟ آنها اغلب متشبثین کوچک است که افتخار بزرگ در تلاش های خود را و عشق برای هر مرحله محصول است که از کشاورزی، برداشت به غذایی به فروش می رسد. یعنی قهوه با کیفیت عالی اگر چه قهوه تخصص لوکس نیست، آن را قطعا است، در quatity کوچک. وجود بوجود می آیند مشکل نحوه بسته بندی آن را در راه است که به موازات آن کیفیت supior. بلوک پایین قهوه کیف محافظ خوبی برای تازه دانه قهوه بو داده و زمین قهوه هستند. کیسه های پلاستیکی ارزان هستند اما تمام ویژگی های مورد نیاز توسط سرخ کننده قهوه کوچک را فراهم می کند. بلوک پایین قهوه کیسه roastar بسته بندی انتخاب چندگانه برای حفظ عطر و طعم و عطر و طراوت حبوبات مورد علاقه خود را. قسمت جلو با چاپ گراور مصرف کنندگان مواجه شده اند یک اثر تبلیغات، مثل بیلبورد به از بند باز کردن قفسه تجدید نظر و انتقال ارزش عذرخواهی داخل است.  

block bottom coffee bags.jpg

 کیسه های Tenka عمده فروش در ایالات متحده آمریکا به فروش کیسه قهوه برای مدت طولانی در حالی که Supouch تقریبا در همان زمان شروع کسب و کار در چین به کیسه های قهوه از همان کیفیت را حدود 20 سال پیش است. ما کیف پایین بلوک از همان سبک و کیفیت به عنوان زیر عرضه:

tenka bags.png

چه کیف پایین بلوک مانند نگاه? نگاه عکس tenka کیف بالا، ما می توانید ببینید که کیسه های پایین بلوک کاملا هشت درز (چهار درز در پایین) و چهار درز از لبه های جانبی که کیسه قهوه عمودی شکل داده حتی اگر پر از قهوه. حرارت مهر و موم پایین و سمت لبه های کیسه هوا محکم، آن را دانه قهوه فضای منزوی بدون تهدید عوامل محیطی. اگر با شیر اضافه ما قالب بسته بندی بهتر است که بیشتر مقرون به صرفه و مناسب از کیسه دریچه پایین بلوک های حبوبات را پیدا کند.  

 block bottom coffee bags.jpg

speciality coffee bags.jpg

supouch valved pouch.jpg

Supouch است که قادر به اضافه کردن ویژگی های عملکرد و راحتی چرا که خریدارانقهوه تخصص بسته بندیبه زندگی روزانه خود را ساده تر و بهتر سفارشی.کیسه های قهوهصادر بهتورنتوکاغذ پلی اتیلن و کامپوزیت غشاء بستر مانند حیوان خانگی نایلون و فویل پلی اتیلن ساخته شده است. آنها همه در مشخصات و می توان به بخش های بسیاری از مواد غذایی استفاده می شود. در صورت لزوم شما نیز شیر دسته زیپ نگه دار یا زیپ منظم می توانید اضافه کنید. Supouch قبول سفارش محاکمه برای پشتیبانی از تحقق پروژه بسته بندی.


CERTIFICATION.jpgHot Tags: بسته بندی تخصص قهوه | tenka، سفارشی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، طراحی, بهترین, برای فروش کیف

ارسال درخواست