Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
ایستادن به جعبه کیف | بسته سفارشی قهوه

ایستادن به جعبه کیف | بسته سفارشی قهوه

جعبه کیف | بسته بندی شکلات سفارشی Chocoloate طولانی شده اند شیرین مورد علاقه برای مصرف کنندگان به خصوص در اروپا و ایالات متحده آمریکا. آموت کوچک شکلات خوردن هر روز benificial برای سلامت انسان و بیماری قلبی را کاهش می دهد. آنتی اکسیدان موجود در سیاه و سفید کمک شکلات...

شرح

جعبه کیف | بسته بندی شکلات سفارشی

 

Chocoloate طولانی شده اند شیرین مورد علاقه برای مصرف کنندگان به خصوص در اروپا و ایالات متحده آمریکا. آموت کوچک شکلات خوردن هر روز benificial برای سلامت انسان و بیماری قلبی را کاهش می دهد. آنتی اکسیدان موجود در شکلات سیاه به محافظت از سیستم ایمنی بدن کمک می کند. اما بیش از مصرف شکلات به مشکلات اضافه وزن ارتباط دارد. بنابراین چگونه را شکلات تازه در روند حفظ? Theمواد غذایی درجه کیسه های پلیکار خوبی می تواند کامل.

 box pouch stand up.jpg

جعبه شکلات معمولی و لفافه است که نه ضد هوایی، شکلات آسان با طعم های دیگر هنگامی که در یخچال ذخیره شده مخلوط کنید است. Supouch کیسه های جعبه پلاستیکی است که در قالب سیستم های جدید و منحصر به فرد برای را فراهم می کند.بسته بندی شکلات سفارشی. تفاوت های عمده ای بین جعبه کیف (بلوک پایین کیسه که توسط به نامبسته بندی tenka) و ایستادن کیسه نهفته در شکل پایین. قسمت پایین جعبه کیف مربع با چهار لبه های مهر و موم شده است که باعث می شود آن را مانند یک جعبه با لبه های جانبی چهار مستقیم به بالا است. پس از آن می تواند به عنوان استفاده می شود آن را حاوی بیش از شوی کیف هم اندازهزیپ بزرگ مهر و موم در کیسه های مواد غذاییبرای اقلام بزرگ مانند آب نبات شکلات میله میان وعده، تراشه و غیره.

 

کیسه جعبه فرمت بسته بندی گران قیمت را برای مورد استفاده قرار گیرد تنها یک بار است.حق بیمه بسته بندی مواد غذاییبا توجه به هزینه های بالا در pouching تجهیزات و روش تبدیل. تا زمانی که در حال حاضر، یک گزینه ایده آل برای شرکت های مواد غذایی است که می خواهند به محصولات خود را به عنوان حق بیمه برند با قیمت بالا.

 


Hot Tags: ایستادن به جعبه کیف | بسته سفارشی قهوه سفارشی تامین کنندگان، تولید کنندگان طراحی، بهترین برای فروش

ارسال درخواست