Chenbin@pouch-bag.com 86-0532-68979770
بسته بندی مواد غذایی با برچسب خصوصی

بسته بندی مواد غذایی با برچسب خصوصی

کیسه ایستادن MOQ: 5000PCS گواهینامه: BRC ، FDA ، ISO بسته بندی: 1000 عدد / مورد روی پالت زمان تحویل: 14-37 روز از تأیید آثار هنری

شرح

آیا کیسه ایستادن برای بسته بندی مواد غذایی دارای برچسب خصوصی مناسب است؟

غذای مصرفی با روند بسته بندی برچسب خصوصی در بخشهایی مانند میان وعده ، کلوچه یا تولید مواد غذایی نانوایی روبرو است. ممکن است متوجه شویم که برخی از شرکت های غذای حیوانات خانگی همچنین خدمات بسته بندی قراردادی را ارائه می دهند. ما می توانیم ببینیم که کیسه های استندآپ متنوع در بازار ظاهر می شوند ، زیرا صاحبان مشاغل جدید بیشتر به دنبال راه اندازی خطوط تولید خود هستند. مزایای بی شماری برای برچسب خصوصی وجود دارد. اولاً ، آنها به تجهیزات&نیاز به هزینه اضافی برای تجهیزات گران قیمت تبدیل و بسته بندی ندارند. در مرحله دوم ، مواد اولیه از کانال&بلند ؛ ndash ؛ کانال تاسیس شده خریداری می شود و کیفیت و زمان تحویل قابل اعتماد است. ثالثاً ، شرکت های بسته بندی مشترک اغلب در زمینه تولید متخصص هستند ، آنها حتی می توانند فرمول ها را متناسب با نیاز خاص مشتریان تنظیم کنند. تمام مزایای ذکر شده در بالا باعث می شود شرکت های خصوصی دارای برچسب صرفه جویی زیادی در وقت و تمرکز بر بازاریابی داشته باشند. این رمز بسیاری از پرونده های موفقیت است.

همانطور که می دانیم بسته بندی بخشی اساسی از کل فرآیند بازاریابی است. خواه یک تولید کننده برچسب خصوصی باشید و یا یک بسته بندی کننده لوازم بسته بندی را به خارج از کشور سپرده اید ، تعدادی از موارد مهم وجود دارد که شما باید هنگام انتخاب برای انجام پروژه به آنها توجه کنید.

1. قالب کیسه مناسب برای محصولات غذایی مانند کالای پخته شده ، میان وعده ، میله گرانولا ، کلوچه ، کراکر ، چوب شور ، کروتون ، آرد سوخاری یا سایر محصولات چیست؟

2. اگر به جلوه خاصی نیاز دارید ، آیا می توان چاپ و اندازه آن را سفارشی کرد؟

3. اگر به دنبال روشی جدید برای جذابیت ظاهری محصولات آنها هستید ، تامین کننده مواد بسته بندی می تواند به سرعت با خواسته های جدید شما سازگار شود؟

4. چگونه می توان از قالب های مختلف کیف مانند کیسه ایستاده ، کیسه ته صاف ، کیسه جانبی جانبی یا کیسه تخت انتخاب کرد؟

5. اگر کاغذ کرافت را برای بسته بندی ترجیح می دهید ، آیا می توان کیسه های کاغذ کرافت را دوباره آب بندی کرد و حرارت آنها را مهر و موم کرد؟

همانطور که در مقالات قبلی شرح مفصلی داده ایمکیسه ایستاده سفارشی ، کیسه ایستاده با پنجره و کیسه ایستاده مواد غذایی. در مرحله بعدی ، ما فقط در مورد botto flatto بحث خواهیم کردکیسه متر این مزایای زیر را دارد:

1. این یک نوع کیسه های ایستاده است زیرا پایین کیسه صاف است ، کیسه جعبه ثابت می ماند ، به شدت جذب چشم مصرف کنندگان می شود.

2. در مجموع 5 چهره چاپ شده ، فضای کافی برای توصیف محصولات یا فروش محصولات چند زبانه وجود دارد ، فروش جهانی تبلیغ محصولات بیشترین استفاده را دارد.

3. فناوری بسته بندی انعطاف پذیر با توجه به ضخامت مواد ، سد رطوبت و اکسیژن ، اثر فلز و اثر چاپ متنوع است ، مزایای آن کاملا بیشتر از کارتن منفرد است.

4. کیسه کاغذی تخت مجهز به زیپ بسته شده است و مصرف کننده می تواند زیپ را دوباره باز کند و جعبه آن نیست.

کیسه ته بلوک جایگزینی برای کیسه ایستادن است که برای بسته بندی مواد غذایی دارای برچسب خصوصی نیز موثر و مفید است. Supouch می تواند به طور سفارشی از محصولات هنری شما از کیسه ایستاده ، کیسه ته صاف ، کیسه جانبی جانبی تهیه کند. ما می توانیم یک راه حل با کیفیت بالا برای پروژه شما ارائه دهیم. وب سایت ما را برای امکانات و گواهینامه های ما کاوش کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ما کسب کنید ، ما مشتاقانه منتظر کار با شما برای تحقق هدف خود هستیم


Hot Tags: بسته بندی مواد غذایی برچسب خصوصی ، چین ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، طراحی ، بهترین ، سفارشی ، برای فروش

ارسال درخواست